nabacc001

Pomost - schemat / wymiary

Polecane posty

nabacc001    0

Witam szanownych forumowiczów!
Chciałbym zapytać czy nie spotkał się ktoś ze schematem lub rysunkiem technicznym pomostu do nowszej wersji T25 (gdzie tylne błotniki i podłoga tworzą jedną całość)? Zależy mi głównie na wymiarach, rozstawach otworów, gdyż ogólny kształt znam i mam katalog części zamiennych gdzie jest ten pomost narysowany, lecz bez wymiarów. Potrzebuję takiego schematu bo chciałbym dorobić kabinę do mojego Ruska, ale ten jest w starym typie i nie ma za bardzo jak ją zamontować.
Za odpowiedzi z góry dziękuję
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Rysunku technicznego raczej nie znajdziesz.Kiedyś intensywnie przeglądałem wschodnie fora do T25 i tam też nigdzie nie spotkałem.

Pozostaje Ci skoczyć do sąsiada i pomierzyć wszystko dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wrobelek02
      Witam, czy posiada ktoś schemat instalacji elektrycznej do ciągnika IHC 383? A może ktoś posiada schemat do podobnych IhC typu:353, 423.433,533???
    • Przez Darius2000
      Witam, mamy pewien problem ponieważ ostatnio sprzedaliśmy ciągnik agrolux75 a dziś zakupiliśmy Agroluxa 320. Mam problem z zakwalifikowaniem przedniego tuza, na obecnym ciągniku mam 920mm po zewnątrz ramion. W poprzednim było to 780mm. Nie wiem teraz co robić ponieważ maszyny nie pasują do ciagnika (jest to tylko pług do śniegu i spych do ziemi oraz obciążnik). Przerabiać tuz czy też maszyny? Jakie wymiary powinien mieć tuz bo już zgłupiałem.
    • Przez rabit500
      witam
      Mam pytanie czy kto z forumowiczów ma może rozpiskę bezpieczników (ich wartosci)  do renault 145.14. z 1992r.  Bo znajomy ma pokładane same 30 i niewiele brakło żeby spalil całą wiązkę.
      Prosilby o rzucenie lub podesłanie linku do odpowiedniego tematu bo nie mogę nic znalesć.
    • Przez neopuma
      Witam potrzebuje wymiary osłon oraz rynien do próby kręconej do poznaniaka starego typu tj 82r bez docisku redlic na kolach 16x4.00 pomocne będą też zdjecia nak mocowane są rynny do próby kręconej
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj