Polecane posty

dejek    0

Witam posiadam ciągniki case 4220 i faramll 75c czy ciągniki poradzą sobie z agregatem o szerokości 2.4 , 11łap? Można by odkręcić dwie skrajne łapy wtedy będzie miał 9 agragat marki rabe. 

ENDRIUROL    25

jesli chodzi o agregat scierniskowy to ja 2,7m( 6 lap i bodajże  9 talerzy i wal rurowy 50cm) ciagalem ursusem 912, troche wolno jezdzilem ale robote zrobilem. masz przedni naped, mysle ze da rade

dejek    0

Case 4220 ma różnie piszą 77 lub 80 koni. A case faramll 75c ma i ich 75.  Maja przednie napedy. Facet od którego chce go kupić ma case o mocy 85 koni nie pamietam jaki model i mówi że ciągnik nie miał co z nim robić. 

Edytowano przez dejek

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco512    109

Gdzie piszą że 4220 ma 80 koni? Raczej można znaleźć 75-77KM. Obecne konie w normie ISO to nie to samo co w starszych ciągnikach /lekko naciągane +-8 do 10/. Wszystko zależy na jaką głębokość będziesz gruberował, ale z 2,4 da sobie radę.

dejek    0

Dobrze że nie 300koni. Jak facet od którego chce go kupić ma3 metrowy z z talerzami i wałem a ma 86 koni.  Case farmall 75c ciagam kultywator 3m. na tych grubych pazurach, podwójne walki i daje rade

Edytowano przez dejek

Skoczek1994    431

Ja mam agregat ścierniskowy 2,2m na sprężynie, 5 łap/6talerzy/wał rurowy. To jak dla Mtz 82 to jest maks chcąc sensownie uprawiać. Fakt że mam ciężkie gliny, jak i lżejsze ale szerszego bym nie kupił, także nie wiem jak ten 86 konny ciągnik daje radę z 3m. Pomijam to że jazda z tym agregatem który mam jest niezłym wyzwaniem, bo jego długość plus masa sprawia, że mimo ładowacza przodek ledwo trzyma się ziemi.

Gość   
Gość

ja też mam 5 łapowy z zab. śrubowym i i wałem rurowym i jak pisze @Skoczek1994 to dla 80konnego MTZ to taki maks, na uprartego można by 2.5m ciągać ale po co męczyć ciągnik?

nie wiem za bardzo czy te z małymi łapami idą ciężej czy lżej, ale jak nie masz glin to powinien iść jak dzik :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.

• Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?

• Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

• Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa

• Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 

https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj