Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik020

kultywator 2,20 m 15 zębów. jaka wartość???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dominik020    0

Witam

chciałbym sprzedać kultywator o dług.2,20m,wyposażony w 15 nowych zębów,nowe kółka z jedną regulacją,odmalowany.Na ile byście go wycenili???

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

pozdrawiam

lotnik    0

wedlug mnie\sprzedalem podobny/ ok 900 wszystko zalezy od kupca ale cene mozesz wystawic wieksza

Wiadomość z agroFakt.pl

ahme999    115

nowy na składnicy rok temu kosztował +/- 1100-1200 zł, i chłop wystawia f-re, gwarancję itd, a kupiec ma świadomość że kupił nówkę spod igły, a nie używkę;)

darek16    3

Ja również mam do sprzedania kultywator to chcem 800zl, ale jak ktoś da 600zl to będzie dobrze;p

danielek24    2

nowy,14 zębów,metalowe koła,z tyłu uchwyty na ciegła do wałka-1100zł.Nie chce krytykować bo napewno kosztował sporo pracy ale profile jakies cienkie,łap z tyłu nie ma ,koła to chyba od taczki są.Pewnie troche cie remont kosztował ale wiecej jak 600 nie warty na pewno

Dominik020    0

Dzięki za odpowiedzi.Remont akurat dużo nie uczynił,bo tylko ok.150zł. Kółka są od taczki ale spisują się bardzo dobrze,bo już testowałem w polu:)Metalowe były za ciężkie. Profile napewno nie są za cienkie,może wydaje się tak na zdjęciach,ten kultywator służył już z 10 lat,oprócz lekkiej rdzy i zdartych zębów, nie było żadnych innych usterek,z takich samych ceowników mam zrobioną dwukółke,przewoziłem nią różne bardzo ciężkie rzeczy i jakoś wytrzymuje.

Myslę że kwota 800zł zadowoliłaby mnie,także jak ktoś byłby chętny to prosze pisać;) Za dopłatą ok.30zł moge wykonać tylnie łapy oraz mocowanie do cięgna.Jestem ślusarzem,także znam się na takich sprawach.

a tak przy okazji to mam jeszcze jedno pytanko.Ostatnio myslałem na założeniem firmy i produkowanie takich różnych maszyn rolniczych,np.kultywatorów,agragatów,bron ciężkich i lekkich itd. Jak myślicie miałbym zbyt na takie rzeczy??? ceny oczywiście podobne do tych w składnicach,np.kultywator z kształtowników o dług.2,40m z 20 zębami wynisiłaby ok 1250zł.

Jackassiu    50

Chcąc wejść na rynek musisz czymś klienta ściągnąć do siebie np. niższą ceną, bardziej solidnym wykonaniem niż inny sprzęt, czy mieć możliwośc transportu danej maszyny do klienta. Moim zdaniem mało jest osób które kupują nowe np lekkie brony 3 polowe, czy jakiś "mały" kultywator-przynajmniej u nas. A jeśli jesteś ślusarzem to może zająć się robieniem czegoś na zlecenie? Żeby sie ludzie o Tobie dowiedzieli musiałbyś od jakiejś reklamy zacząć ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować