Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik020

kultywator 2,20 m 15 zębów. jaka wartość???

Polecane posty

Dominik020    0

Witam

chciałbym sprzedać kultywator o dług.2,20m,wyposażony w 15 nowych zębów,nowe kółka z jedną regulacją,odmalowany.Na ile byście go wycenili???

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

pozdrawiam

lotnik    0

wedlug mnie\sprzedalem podobny/ ok 900 wszystko zalezy od kupca ale cene mozesz wystawic wieksza

Wiadomość z agroFakt.pl

ahme999    115

nowy na składnicy rok temu kosztował +/- 1100-1200 zł, i chłop wystawia f-re, gwarancję itd, a kupiec ma świadomość że kupił nówkę spod igły, a nie używkę;)

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

darek16    15

Ja również mam do sprzedania kultywator to chcem 800zl, ale jak ktoś da 600zl to będzie dobrze;p

AF - to Jest To:)

danielek24    30

nowy,14 zębów,metalowe koła,z tyłu uchwyty na ciegła do wałka-1100zł.Nie chce krytykować bo napewno kosztował sporo pracy ale profile jakies cienkie,łap z tyłu nie ma ,koła to chyba od taczki są.Pewnie troche cie remont kosztował ale wiecej jak 600 nie warty na pewno

Dominik020    0

Dzięki za odpowiedzi.Remont akurat dużo nie uczynił,bo tylko ok.150zł. Kółka są od taczki ale spisują się bardzo dobrze,bo już testowałem w polu:)Metalowe były za ciężkie. Profile napewno nie są za cienkie,może wydaje się tak na zdjęciach,ten kultywator służył już z 10 lat,oprócz lekkiej rdzy i zdartych zębów, nie było żadnych innych usterek,z takich samych ceowników mam zrobioną dwukółke,przewoziłem nią różne bardzo ciężkie rzeczy i jakoś wytrzymuje.

Myslę że kwota 800zł zadowoliłaby mnie,także jak ktoś byłby chętny to prosze pisać;) Za dopłatą ok.30zł moge wykonać tylnie łapy oraz mocowanie do cięgna.Jestem ślusarzem,także znam się na takich sprawach.

a tak przy okazji to mam jeszcze jedno pytanko.Ostatnio myslałem na założeniem firmy i produkowanie takich różnych maszyn rolniczych,np.kultywatorów,agragatów,bron ciężkich i lekkich itd. Jak myślicie miałbym zbyt na takie rzeczy??? ceny oczywiście podobne do tych w składnicach,np.kultywator z kształtowników o dług.2,40m z 20 zębami wynisiłaby ok 1250zł.

Jackassiu    50

Chcąc wejść na rynek musisz czymś klienta ściągnąć do siebie np. niższą ceną, bardziej solidnym wykonaniem niż inny sprzęt, czy mieć możliwośc transportu danej maszyny do klienta. Moim zdaniem mało jest osób które kupują nowe np lekkie brony 3 polowe, czy jakiś "mały" kultywator-przynajmniej u nas. A jeśli jesteś ślusarzem to może zająć się robieniem czegoś na zlecenie? Żeby sie ludzie o Tobie dowiedzieli musiałbyś od jakiejś reklamy zacząć ;)

Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

DebyFarmer    14

Myśle, że za 1000 zł możesz za niego wziąć jak będzie 800 zł to też dobrze ;)

ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartek3060
      W tym roku zasiałem rzepak na glebie mozaikowej, tam gdzie jest lekka ziemia rzepak nie powschodził, czy problemem może być za głębokie umiejscowienie nasion? Czy wałowanie przed siewem pomoże? 

• Przez kender25
      Ktoś coś więcej wie o tej firmie, opinie, cokolwiek, nie mogę znaleźć żadnych opnii a zastanawiam się nad kupnem agregatu talerzowego 3m z Wolf Metu.
    • Przez Mateo35
      Witam szukam kvernelanda Vario 3 obrotowy. Czy ktoś posiada na sprzedaż? Czekam też na opinie użytkowników tego pługa 😊
    • Przez edi89
      Witam. Stoję przed wyborem nowego głębosza pod PROW Głębosz na 3 łapach. Budżet ok 12 tys netto. Na razie myślałem nad Unia Kret 3B z kołami podporowymi lub Batyra Digger z wałami mulczującymi. Jakie opinie o tych maszynach macie lub jakie inne ewentualnie polecacie? 
      Jakie macie doświadczenie z serwisem Batyra ponieważ oni sami serwisują maszyny?
    • Przez Piotrrr
      Witam,mam pytanie,czym uprawiacie pole po skoszeniu kukurydzy na ziarno. Mam Zetora 7211 i chciałem kupić coś do niego pod tą uprawę. Może coś polecicie? Myślałem o talerzówkę nowego typu,ktoś uprawiał taką?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj