Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, nie chce zaśmiecać forum, więc po uzyskaniu dobrej odpowiedzi usunę post. Mój tata kupił Fendta Vario 818 TMS 2003/2004.Założył się ze mną że pierwszy raz nie będę wiedział jak w ogóle ruszyć tym ciagnikiem. De facto nie siedziałem jeszcze nigdy w takim ciagniku ale zakład przyjąłem.  Czy ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 

adrian2    11

skoro masz TMS a to proscizna z TMS em to tak jak by automat jesli masz wlaczany tryb gazu noznego to tylko wybierasz kierunek jazdy dzwignia rewrsu np przy kierownicy  wciskasz gaz i to wszystko na poczatek. jest jeszcze tryb na jojstiku mopzliwosc wylaczenia TMS a itp.

wszystko niby wydaej sie skomplikowane ale jak sie to ogarnie i programowanie Variotronioca top wszystko jest logiczne i bardzo przydatny i ulatiajacy robote jest ten Variotornic o ile jest w twoim.

• Like 1

-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Który z podanych ciągników sprawdziłby się najlepiej jako główny ciągnik na 25ha gospodarstwo. 
      Który jest najmniej awaryjny, czy Fendt spali mniej niż JD'y.
      Jak jest z cenami części zamiennych i ich dostępnością.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem

• Przez Misiaczek57
      witam podczas zmiany kierunku jazdy zamiast pokazywać się strzałka do przodu na panelu u góry to wyświetla się na wyświetlaczu środkowym strzałka jazdy do przodu a tamta nic nie świeci
    • Przez Krystian6677
      Witam chciałbym aby ktoś z posiadających ten model się wypowiedział jak ogólnie mu się spisuje i czy jest zadowolony i kluczowe pytanie którego nie mogłem znalezc to czy Fendt 
      tej serii był wyposażony w amortyzacje przedniej osi.
      Jak sie sprawuje sprzegło czy również tak dobre jak turbo ?
      Co ze skrzynia chyba najlepiej wersja z rewersem tak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.