Polecane posty

Witam, nie chce zaśmiecać forum, więc po uzyskaniu dobrej odpowiedzi usunę post. Mój tata kupił Fendta Vario 818 TMS 2003/2004.Założył się ze mną że pierwszy raz nie będę wiedział jak w ogóle ruszyć tym ciagnikiem. De facto nie siedziałem jeszcze nigdy w takim ciagniku ale zakład przyjąłem.  Czy ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 

adrian2    11

skoro masz TMS a to proscizna z TMS em to tak jak by automat jesli masz wlaczany tryb gazu noznego to tylko wybierasz kierunek jazdy dzwignia rewrsu np przy kierownicy  wciskasz gaz i to wszystko na poczatek. jest jeszcze tryb na jojstiku mopzliwosc wylaczenia TMS a itp.

wszystko niby wydaej sie skomplikowane ale jak sie to ogarnie i programowanie Variotronioca top wszystko jest logiczne i bardzo przydatny i ulatiajacy robote jest ten Variotornic o ile jest w twoim.

• Like 1

-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stanrol
      Witam. Panowie potrzebuje pomocy. Fendt 930 Vario TMS 2007 rok silnik Man D0836 LE510. Padła pompa wtryskowa. Zakupiłem drugą po regeneracji. Pytanie Jak po kolei ustawić zapłon. Na kole zamachowym na ile powinno być stopni?
    • Przez marcingrom
      Witam mam problem z ciągnikiem fendt faworit 818 chodzi oto że olej ze skrzyni przelewa się do zbiornika z olejem hydrauliki jaki może być powód?
    • Przez FenDem
      Witam.Mam problem z Fendt'em, poblem jest z odpalaniem poniewaz po zgaszniu silnika nie chce odpalic(kreci kreci i nic) trzeba wyjsc podpompowac na pompce paliwo przy filtrze i szybko wskoczyc do kabiny i odpalic i jakos złapie, lecz nie trzeba szybko to zrobic bo po jakis 10 sekundach po pompowaniu nie odpali.
      Filtry zostały wymienione na nowe lecz dalej od 2 tygodni jest to samo czy jest ciepły czy zimny.
      Fendt 826 vario rok 2014.
    • Przez destro
      Witam może ktoś posiada katalog fendt favorit 716 
    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.