Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
melus11    0

Witam. Zakładam układ pneumatyczny do mojego Fergusona 6150 kupiłem wszystkie potrzebne zawory przewody itp. Mam. Problem z połączeniem oto takiego zaworu. Niewiem gdzie go wpisać w układ hamulcowy. Bardzo proszę o pomoc 

Screenshot_20180203-152552.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38
U mnie jest taki sam zawór, mam pneumatyke 1 obwodowa i 2 obwodową jednocześnie, jeśli chcesz to porobię zdjęcia i podejrze co i jak bo szczerze mówiąc nigdy sie w to zbytnio nie zagłębiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melus11    0

Dokładnie tak będę robił 1 i 2 obwodowe:) bardzo bym prosił :) najbardziej właśnie interesuje mnie jakiś podgląd albo informacje jak ten zawór podpiąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38

1- czujnik cisnienia w ukł pneumatycznym

2- złacze pneumatyczne nr 3

3- zasilanie zaworu ze zbiornika powietrza

4- złacze 1- obwodowe nr 2 ( przewod na dole zaworu)

5- złacze nr 1( przewod cieńszy u góry zaworu)

IMG_20180217_094249_339.jpg

IMG_20180217_095101_894.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38

Tak, seria 600 :)

Pneumatyka w nim juz była fabrycznie bo jednakowa farba i nie ma dodatkowej warstwy

IMG_20180217_135759.jpg

IMG_20180217_135810.jpg

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melus11    0

Wie może ktoś gdzie jest odpowietrznik hamulcow w fergusonie 6150? 

Edytowano przez melus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj