Luki1988

Plastikowe błotniki do zetora 6245 z ładowaczem

Polecane posty

Luki1988    4

Witajcie.

Czy ktoś z forumowiczów zakładał plastikowe błotniki na przednie koła mając tura?

W tej chwili mam metalowe ursusoskie na pół gumowane i skrócone do połowy bo ich masywne mocowanie przeszkadzało po założeniu tura.

Ciekawy jestem jakby to było na plastikach.

Mares    23

Zależy jakiego masz tura, dokładnie konsole. U mnie w 6245 z ładowaczem ND5-032 nie ma miejsca na oryginalne błotniki, wadzą o konsolę. Plastikowe też się nie mieszczą i muszę jeździć bez.

Luki1988    4

Ładowacz wolmetu 2b. Pozostaje skręcić kolami na max na postoju i pomierzyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Azor07    320

Znajomy miał takie z wyglądu jak plastikowe ale się podginały jak guma ,tylko nie wiem jak by się sprawdziły przy turze .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik10_11
      Witam, kupię Zetora 5245, 6211, 6245, 7211, 7245, 7711, 7745 kupię jeden z tych modeli, od rolnika, cena jaka mnie interesuje to do 33tysiecy.  Najlepiej jakby ciągnik znajdował się w województwie śląskim bądź ościennych (Czechy i Słowacja też) Proszę o oferty

• Przez Synisterrr
      Witam zakupiłem ostatnio dość okazyjnie zetora 25k po dużych modyfikacjach, posiada on 3 cylindrowy silnik IFA chłodzony powietrzem i jest z nim mały problem  bo az tak nie znam sie na mechanice  a  z jednego elementu  leje ropą  strasznie na zdjeciach zamieszczam element, bede wdzieczy za jakiekolwiek informacje co to jest jak to uszczelnic itp ;)

• Przez Kacper257
      Witam jestem posiadaczem MF 6245 mam oto taki problem :
      przycisk podnośnika w dół na błotniku raz działa a raz nie kable są całę nie przerwane jaka może być tego przyczyna ?
      Z góry dziękuje za odpowiedz
    • Przez Kacper257
      Witam
      Dlaczego podczas orki czasami nie utrzy
      muje mi poziomu tylko się rozłącza i świeci się kontrolka ten trójkąt z wykrzyknikiem.

• Przez jacek5227
      Mam zetora 7745, który od niedawna pracuje z opryskiwaczem. Zetor aktualnie jest na kołach: tył: 16.9-34/14-34 8PR i przód: 12.4-24 8PR. Chciałbym zmienić (tylko) tylne koła na takie, żeby szerokością odpowiadały przednim i żeby średnica nowych była taka jak tych obecnych albo mieściła się w tolerancji.  Opryskiwacz ma opony 9.5 czyli 230 mm, koła z przodu to 320 mm.  Nie chcę zakładać do ciągnika 9.5 bo pracuje on tez w transporcie i lekkiej uprawie więc szukam opon w miarę uniwersalnych do jego zadań, żeby nie musieć przekładać kół w ciągu sezonu. Z moich obliczeń wynika, że średnica obecnych kół (teoretycznie) to tył - 158 cm i przód - 115 cm. Pytanie jakie koła musiałbym wybrać na tył? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj