rolnikk70

Unia plus700/3 czy agro-masz sn 300

Polecane posty

rolnikk70    0

Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.

Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.

Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.

Proszę o opinie użytkowników tych siewników.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikk70    0
Zagraniczne zetawy kosztują dość sporo ponad 100 a z polskich wybrałem akrat te. A jeśli macie sprawdzone jakieś inne cenowo podobne zestawy proszę pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matpol    9
ja mam od jesieni agromasz z wałem gumowym sn 300 i jestem póki co zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Masz może cennik Unii na taki zestaw lub podobne?

Ja stoję przed podobnym wyborem i stawiam póki co na SN 300 na bronie talerzowej. Kilka w okolicy jest takich zestawów i słyszy się dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Napisano (edytowany)

@Matey

@rolnikk70 jeśli możesz zdradzić z jakim traktorem będzie wpółpracował zestaw? Rozumiem, że obydwa zestawy na bronie talerzowej z talerzowymi redlicami wysiewającymi?
 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Przed chwilą, michalmr99 napisał:

Miał ktoś doczynienia z zestawami nabudowanymi agro tom?

ja na targach polagra w tym roku, po tym jakie podejście zaprezentował przedstawiciel powiedziałem sobie, że mam ich gdzieś. Agromasz jest tańszy o ok 5 tyś netto


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikk70    0
własne nie będzie to agregat talerzowy tylko zwykły dwa rzędy łapek i najlepiej gdyby był jeszcze wał strunowy przed ale to rzadko widziałem w nadbudowanych siewnikach. A ciągnik to ursus 1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

dołączam sie do pytania o wał gumowy

taki sam zestaw ale pottinger to okolice 100 netto, agromasz nie wiem czy przekroczy 50 tys


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Agro masz SN 300 na talerzach 510, z komputerem ścieżkami technologicznymi, przedwschodowymi, wieloprogowym czujnikiem poziomu nasion, wałem gumowym, zestawem podpór jakieś 64-68 brutto, w zależności od dilera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
ja tez mam chec na SN ale na łapach tylko nie wiem czy zetor sobie poradzi z ciezarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Również poszukuje info na temat w/w zestawów. Jeden z delerów  z którym rozmawiałem wycofał się z handlu agro maszem SN ze względu na dużą ilość awarii i brakiem zainteresowania od strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Z tego co mówili to jakieś pierdoły lecz chodzi o fakt olewania ze strony serwisu.

Edytowano przez karol2306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil28000    1
próbował ktoś podnieść taki siewnik czymś pokroju NH td5.115 ( agregat zębowy), tak żeby na pusto na pole dojechać a w polu z pół zbiornika zasypywać? PS. nh ma tura ale nie ma obciążników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Hej. Gdyby ktoś był zainteresowany to dostałem wycenę na Agromasz SN300T


Agregat ANT30 z talerzami fi 510 mm z wałem gumowym + siewnik SN300 + zestaw podpór (48977 netto - fabrycznie) 42900 netto po rabacie
opcje dodatkowe: - ścieżki tech. elektryczne: 2100 netto
lub - ścieżki tech. elektryczne z komputerem: 3900 netto
i - znaczniki przedwschodowe: 2500 netto Ceny obowiązywały do 15.11.2018, ale gdyby się Pan szybko decydował to może uda się jeszcze w tej cenie załatwić. Warunkiem zakupu w/w zestawu jest realizacja w 2018 roku. w styczniu cała gama produktów idzie o 6-10% w górę. Na talerzach 460 mm 500 zł taniej.

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez kamil18fmr
      Witam wszystkich!
      Mam taki dylemat przy zakupie ciagnika rolniczego nh t6 z ogumieniem szerokości 600
      Czy ten ciągnik będzie mógł współpracować z pługiem Unia ibis L z 2012r na standardowych odkładniach? ( nie odkładniach typu long). Czy ślad po oponie będzie przykryty przez pług?
      Wiem, że
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez Analog11
      Witam
      Zakupiłem siewnik poznaniak s026 szerokosc 2,30m. W moim siewniku niestety niema tabeli wysiewu bo ulegla zniszczeniu i mam teraz problem by go ustawic na odpowiednia wartosc siania na ha.
      Prosze o pomoc i jezeli ktos ma taka tabele o wyslanie jej zdjecia.
      Pozdrawiam


    • Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj