Skocz do zawartości

Polecane posty

EDGE98    0

Witam 

Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.

gomez181    21
jak na forterre nie narzekasz to moze lepiej wziąść promixe,a jak masz nerwy na nią to lepiej hollanda :D

radzioz    1
Jeżeli Ci zetor się sprawdza i masz punkt serwisu blisko to Zetor. Nie rozważałeś hs?

Wiadomość z agroFakt.pl

Miastek    22
Ja bym wolał zetora. A ten nh to ma skrzynie 30 czy 40?

EDGE98    0

Nh ma 40

Zetor ma 76 km waży z wszystkimi obciążnikami 4900 a nh ma 86km tylko nie wiem ile waży ze wszystkimi obciaznikami

New Holland będzie lepszym rozwiązaniem, będzie bardziej komfortowy. Ale seria TD nie jest za dobra. Lepsza by była biedna seria T5, która jest zrobiona z duzo lepszych części i jeszcze bardziej wygodniejsza. Można powiedzieć że TD to najgorsza seria NH. Ale zetor proxima tez zostawia wiele do życzenia. Napewno TD będzie lepszy od Proximy. Aczkolwiek wolał bym trochę dopłacić i kupić T5. Wtedy bym spał bardziej spokojniej.

EDGE98    0
(edytowany)

Czy jest model t5.85  ? Bo chyba najmniejszy z serii T5. To T5 95

Edytowano przez EDGE98

tracker    57

Może T4.85 trochę droższy od TD5.85, ale niby nie ma już problemów ze zwolnicami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mafiadankow
      Czołem

Jak niektórzy z Was zapewne wiedzą, nabyliśmy sieczkarnię jak w tytule. Wszystko fajnie pracuje, jednak teraz chcemy przygotować maszynę do zimowania. W pierwszej kolejności chcemy zdjąć przystawkę. Czy ktoś ma taki model, bądź podobny i wykonywał taki zabieg? Niby sworznie odbezpieczone, stopki opuszczone, przystawka w dół ale haki nie chcą puścić.

Drugi temat odnoście automatycznego ustawiania stalnicy. Działa to u kogoś? Mógłby się podzielić obsługą?

Trzeci temat. Jakie powinno być ciśnienie układu smarowania w silniku? Podczas pracy wykazuje ok 4 bar

Czwarty temat. W jakiś sensowny sposób można dotrzeć do dmuchawy? Chcemy zobaczyć w jakim stanie są łopatki i dokładnie wszystko umyć.

Piąty temat. W ogłoszeniach widać, iż ta sieczkarnia ma gniotownik, niemniej u nas takiego urządzenia nie ma, u znajomego który ma model 1900 wszystko wygląda identycznie. Czy w dmuchawie jest tarka?

Szósty temat, ostatni Ma ktos instrukcję obsługi?

Dzięki za poświęcony czas!

Pozdrawiamy, mafiadankow
    • Przez zasada
      cześć,jestem przed zakupem kombajnu chcialbym sie dowiedziec od właścicieli kombajn bedzie nowy
    • Przez Zefir
      Witam stoję przed wyborem prasy i zastanawiam się czy kupić warfame z dosyć niskim przebiegiem w cenie 30 tysięcy zł z 2011 roku czy może starszą welgerke również za taką kwotę .
      W warfamie przemawia do mnie niska cena części i ich dostępność oraz przebieg tylko 950 bel ( prasa jest u znajomego od nowości i robił tylko + /- 100 beli rocznie ) z kolei  welger zaczeli polecać mi inni rolnicy i teraz zastanawiam się co wybrać ,  prasa by prasowała najwięcej słomy i sianokiszonki . Jak by ktoś mógł również napisać jaka jest dostępność części do welger oraz opinie o niej byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?

Pozdrawiam!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.