Polecane posty

EDGE98    0

Witam 

Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.

gomez181    29
jak na forterre nie narzekasz to moze lepiej wziąść promixe,a jak masz nerwy na nią to lepiej hollanda :D

radzioz    1
Jeżeli Ci zetor się sprawdza i masz punkt serwisu blisko to Zetor. Nie rozważałeś hs?

Wiadomość z agroFakt.pl

Miastek    22
Ja bym wolał zetora. A ten nh to ma skrzynie 30 czy 40?

EDGE98    0

Nh ma 40

Zetor ma 76 km waży z wszystkimi obciążnikami 4900 a nh ma 86km tylko nie wiem ile waży ze wszystkimi obciaznikami

New Holland będzie lepszym rozwiązaniem, będzie bardziej komfortowy. Ale seria TD nie jest za dobra. Lepsza by była biedna seria T5, która jest zrobiona z duzo lepszych części i jeszcze bardziej wygodniejsza. Można powiedzieć że TD to najgorsza seria NH. Ale zetor proxima tez zostawia wiele do życzenia. Napewno TD będzie lepszy od Proximy. Aczkolwiek wolał bym trochę dopłacić i kupić T5. Wtedy bym spał bardziej spokojniej.

EDGE98    0
Napisano (edytowany)

Czy jest model t5.85  ? Bo chyba najmniejszy z serii T5. To T5 95

Edytowano przez EDGE98

tracker    64

Może T4.85 trochę droższy od TD5.85, ale niby nie ma już problemów ze zwolnicami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emtec123
      Który z wyżej wymienionych nawozów fosforowych jest lepszy i kiedy?
      Np. pod kukurydzę przyjęło się siać fosforan (polidap), kiedy superfosfat (prosty lub wzbogacony) raczej taniej wychodzi?
      Który zastosować pod zboża?
    • Przez Lampard16
      Witam , przymierzam się do zakupu nowego  ciągnika i chciałbym usłyszeć wasze opinie ,rady na ich temat ,który byście sami wybrali i wgl . Interesuje mnie New holland T5 100 electro command i to jest główny wybór ,ale dostałem tez ofertę w bardzo podobnej cenie na Case farmalla 95c i tutaj chciałbym poznać wasze opinie na temat tych ciągników ,czy case od nh czymś się różni czy to tylko kwesta koloru ? A może polecicie jakiś inny ciągnik ,który można porównać do tych? Z góry dziękuje i pozdrawiam 😉
    • Przez Kuba42877
      Witam co może być przyczyną niedziałającej blokady w Zetorze 9540.
      Dodam, że kiedy jest wciśnięta nie włącza przedniego napędu.
      Z góry dzięki.
    • Przez MafiaLolek
      Witam, mam problem z kabajnem NH clayson em 133 mianowicie gdy w zbiorniku zboże zakrywa zmijke to zmijka przestaje działać jaki jest powód? 
    • Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.