Polecane posty

Paweł211    0

Witam co sądzicie o przyczepie samozbierajacej Kroje mx3500 gd . Czy może ktoś ja posiada i może powiedzieć coś na jej temat ? Będzie przy niej chodził Lamborghini 85KM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek57    5
Powiem ci tak zapomnij o takim zestawieniu. U mnie sąsiad ciąga identyczna przyczepę ursusem 1734 i ciągnik ma co robić, wyraźnie czuć jak złapie większy kumat trawy. Sąsiad narzeka że jak na usługi to tylko ZX brać bo w tej przez sezon potrafią wyłamać ze 20 noży. Pod względem konstrukcyjnym przyczepa jest masywna, i dobrze wykonana. Jak co to pisz chętnie udzielę więcej informacji na temat przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł211    0

A czemu aż tyle noży się wyłamało ? I chodzi o samą przyczepę jak ona się sprawuje bo ciągnik wiem że może być trochę za mały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek57    5
Wszystko przez kamienie łąkach gdzie robią usługi pod względem wykonania nie mają zastrzeżeń. Gdyz sam właściciel mówi że noze za mało się odchylają przy spotkaniu z kamieniem na zabezpieczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młody_mich
      Witam, zastanawiam się nad zakupem naczepy (typowej pod tira) do ciągnika (podłączanie przez wózek dolly). I mam pytanie jak wygląda rejestracja, czy da się zmienić z ciężarowej na rolniczą (poprzez zmianę opon itp) ? Komuś się w ogóle udało i w jaki sposób
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Bartys12
      Witam jaka przyczepe polecicie chodzi o transport kukurydzy na pryzmy moze byc przyczepa objetosciowa lecz takich w polsce jest malo dlatego predzej wybiore samozbierajaca ale glownie chodzi tylko o transport kukurydzy rotor i podbierqcz nie maja dlamnie znaczenia tylko i wylacznie szybki rozladunek   moje wymogi to minimum 32m3   oraz cena max 30tys netto  co byscie polecili ? 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez xzy
      Witam , czy ktos wie jaki jest numer kozyska stozkowe piasty przyczepy d 50 . Chodzi o to mniejsze i wieksze bo niestety nie jestem wstanie odczytac na starych . Za odpowiedz z gory dziekuje 
    • Przez komura85
      Witam.
      Proszę o pomoc nabyłem prasę kr 160 z szerokim podbierakiem. 
      Ma tylko owijanie siatką i może pytanie brzmi jak się uruchamia proces i kończy? Proszę o pomoc. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj