Polecane posty

AdamAdamiak    1
Napisano (edytowany)

Witam! Planuję kupić ciagnik około 80km z turem. Bedzie pracował na 60ha jako pomocniczy z rozrzutnikiem, opryskiwaczem, transport w żniwa. Zależy mi aby nie miał elektroniki i był prosty mechaniczne (liczę go na jakieś 15lat) do tej pory miałem mtz. Proszę o pomoc w decyzji. :) DO 150 TYS.NETTO

Edytowano przez AdamAdamiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

cześć, masz już kasę przyznaną?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

jeśli ma być prosty i mechaniczny to pierwsze co mi przychodzi na myśl to ZETOR PROXIMA, FARMTRAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520
Większego bardziewia niż nowego zetora na podwórku nie chciał bym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

NH TD5.85 

CASE FARMALL 85 A

Deutz Fahr Agromix 410

JD 5E/5M

Ursus C385 

Zetor Major 

Massey Ferguson 47xx/57xx seria Global

Valtra A4

MTZ 820

Napisz budżet ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

tak jak kolega pisze wyżej,,,, deutz dobre ale nie wiem czy sa wersje bez elektroniki.mam case 4 lata i to mechaniczny ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym brał DF—a dużo ludzi widze że kupuje case za pomocniczy a jak ma być z półki full mechanicznych to polskie to z oferty chyba najlepszy jest farmtrack king, ursus to padaka a majora ma kolega to rozpowławiać go już umie idealnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18
deutz fahr 5085D bez elektroniki silnik na starej normie jeszcze może być tańszy z powodu tego ze juz go wycofują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Na pobliskim składzie maszyn koło drogi krajowej stoją nowe zetory , głównie proximy - większość w wersji (WY)BLACK EDITION. Maski krwistoczerwone a błotniki i dach jasnoróżowe, jeden błotnik różowy drugi czerwony-  oj słaaaaba reklama marki .  Farmtrac daje 5 lat gwarancji , można kitować 5 lat i sprzedać za dobrą kasę 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Ursus zdaje się też miał podobną długość gwarancji.

 

11 godzin temu, sumek666 napisał:

MTZ 820

820 nie kupi na modernizację ponieważ nie spełnia norm spalin, a najmniejszy Belarus który je spełnia to 952.5 a on sie w przedziale mocy nie mieści.

ARGO czyli McCormick/Landini oferowało do tej pory całkiem fajne ciągniki kompaktowe z prawie w pełni mechaniczna obsługa, nie wiem jak jest teraz po zmianie norm, ale zapewne dołożyli tylko do tego AdBlue a reszta bez większych zmian.

Jeżeli nie ma jakichś wyśrubowanych ograniczeń funduszowych to można rzucić okiem na Lindnera Geotraca 74ep, ciągnik drogi, rzadko spotykany ale całkiem nieźle wykonany.

 


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Sposób myślenia autora i kryteria stawiane przez niego niestety prowadzą donikąd. Nie ma ciągników topowych, klasy premium bez elektroniki a proste maszyny to Indie itp mimo znaczka JD czy DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo188    23

a co byś powiedział na kubote ?  w mojej okolicy maja i dają radę w tym jedno przedsiębiorstwo ma 2 sztuki (8560)  z ładowaczem i non stop w robocie, ostatnio na targach oglądałem 5091 (95KM) fajna widoczność duża kabina większa od tych z serii 7060 itp, rewers elektrohydrauliczny i promień zawracania 4m z małym haczykiem i  wydaje mi się fajną opcją do tura 

w tym roku na wsi obok  pojawił się widziałem john deere 5075E z turem w sumie  tez fajny mały do manewrowania na cisanych podwurkach czy w budynkach  mysle ze też ciekawa opcja 

z propozycji powyżej case i deutz tez ciekawe opcje tylko w zależności jak gabarytowo jeszcze masz wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Napisano (edytowany)
Dnia 6.02.2018 o 14:14, MgrLukash napisał:

ARGO czyli McCormick/Landini oferowało do tej pory całkiem fajne ciągniki kompaktowe z prawie w pełni mechaniczna obsługa, nie wiem jak jest teraz po zmianie norm, ale zapewne dołożyli tylko do tego AdBlue a reszta bez większych zmian.

Landini w 2018 roku wycofało się z ciągników polowych. Z Polski oczywiście ;)

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154
Skad tą informacje masz? Bo nie słyszałem jeszcze o tym. JD 5E to Indie, choć przedni most DANA jest produkowany w Chinach, tylny możliwe że też ale tego pewien nie jestem.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Gdzieś w internecie mi się migło. Byś może cos pomyliłem.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamAdamiak    1

Cena wyjściowa to około 135 netto najprostszy 4 gary rewers mechaniczny w zasadzie wszystkie zachodnie są w podobnej cenie różnica jest około 20 tys zł 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj