Strogonow

Mechanik do ciągnika

Polecane posty

Strogonow    16

Witam serdecznie.

Poszukuję jakiegoś dobrego mechanika do zetora 7745 w okolicach Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola. Ja jestem dokładnie z gminy Gorzyce.

Może macie jakiegoś dobrego i solidnego mechanika który mógł by przejrzeć i naprawić ciągnik w miarę rozsądnych pieniądzach.

Jeśli macie kogoś sprawdzonego w tej okolicy to prosił bym o kontakt

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

 


Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaszaPasza11   
Gość BaszaPasza11

O widzę kolega z okolic. Ja jestem z Grebowa i popytam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strogonow    16
AgroSikora nie znam nikogo takiego. Miejscowości Gorzyce jest całkiem sporo w całej Polsce tak więc może nie o te chodzić :)

Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maciej2013
      witam poszukuję pilnie jakiegoś mechanika do ładowarek manitou woj kujawsko pomorskie przestał działać joystick tzn jazdą działa przód tył tylko nie podnosi i nie działa wysow teleskopu wymieniłem przycisk spadochronu i nic zero reakcji hydrauliki bezpieczniki ok wszystkie przekaźniki działają A dalej to już nie wiem co robić jakby ktoś miał namiary na jakiegoś fachowca to poproszę Dziękuję
    • Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?
    • Przez rolnik32098
      Przy podgrabianiu siana, uszkodziłem oponę w ciągniku. Przy podgrabiarce urwała się cześć i uderzyła w oponę przebijając ją. Mam ubezpieczenie AC (ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego od uszkodzeń w PZU). W decyzji napisali, że opona była zużyta, a wcale nie była w aż tak złym stanie. Chciałem zapytać czy ktoś miał podobną sytuację i jak się odwoływał. 
    • Przez jedrus2020
      Tak jak w tytule. Uszkodzeniu uległa jedna z łapek 1 stopnia (od jazdy).Pytanie czy można ją wymienić bez rozpoławiania ciągnika przez okienko rewizyjne.
    • Przez oOMateQOo
      Witam, czy ma ktos namiary na jakiegoś dobrego mechanika z okolicach Częstochowy, sprawa jest poważna gdyż wczoraj ukręcił mi sie wał odrzutnika słomy, mechanicy do których dzwoniłem mają czas dopiero za 2 tygodnie a to trochę za długo. Może ktos z was ma namiar na speca który by się podjął naprawy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj