Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Spinki tapicerki dachowej BK7011

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam. Szukam spinek tapicerki dachowej do zetora 6245 z kabiną BK7011. W internecie nie mogę ich znaleźć, w katalogu z częściami też tego nie widzę. Może ktoś z was to kupował bądź dopasował jakieś inne zamienniki ?  W załączniku jest zdjęcie o jakie spinki mi chodzi.

Spinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez szybki00
      Jak już wspomniałem w temacie potrzebuje informacji jak i czym wyciszyć kabine w Ursusie 1002. Piszcie co wiecie w tej sprawie, a może ktoś juz robił coś takiego
      Pozdrawiam
    • Przez GRSami
      Witam
      Mam prasę New Holland i niedługo będę zmieniać pasy i mam pytania
      1.Czy opłaca się zmieniać pasy na szersze zamiast 6 na np 3 pasy dużo to da?
      2.Pasy kleić czy normalne spinki.
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie mam prośbę do posiadaczy prasy JD 550 z odrzutnikiem bel, a mianowicie tam od siłownika klapy idzie płaskownik z otworami, do którego prawdopodobnie jest montowana linka która ma za zadanie podnosić odrzutnik do góry aby bela swobodnie wypadła.  Wiec potrzebował bym zdj jak ta linka ma być poprowadzona aby było wszystko ok i długość. Teraz drugi problem. Nigdy nie miałem styczności z prasa pasowa i jeżeli mam spinki ciut rozerwane i wytarte to muszę je wywalić odciąć kawałek pasa tam gdzie były montowane stare ? i następnie zamontować nowe i będzie dobrze ?  czy trzeba robić wstawkę ?   Pozdrawiam !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj