Polecane posty

mf387    3

Witam serdecznie

Zmagam się z problemem zużytej pompy wtryskowej w MF 8120. Ciagnik ciężko palił na ciepłym a po pewnym czasie zaczynał przygasać na rozgrzanym silniku podczas np zmiany biegu. W tamtym tyg zawiozłem pompe do regeneracji lecz w zakładzie tym powiedzieli mi że głowica jest do wymiany i w hurtowniach do których mają namiary brakuje części do tej pompy. Czy miał ktoś podobny problem? Czy macie jakiś zaufany dobry zakład który regenuruje pompy? A może macie namiary na hurtownie gdzie moge dostać części do takiej pompy. Dziś niestety nie mg podać nr fabrycznych pompy gdyż jutro przywioze ją z zakładu. A może podpowiecie mi jakis inny pomysł na rozwiązanie mojego problemu. Z góry dziekuję za odpowiedzi i poświecony czas. 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3

Dam znać na pewno. A czy może ktoś polecic ta firmę bo naczytalem się  różnych rzeczy np. Że firma zrobiła remont i było do bani zrobione a gwarancji nie uznała.... dlatego zależy mi na sprawdzonych pewnych firmach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekadam    1

Piszą że naprawiają do fergusonów i zengwarancje dają ale , jak to w życiu bywa ...gwarancji na firmę nikt Ci nie da i chyba niema co z góry zakładać że tak samo będzie w twoim przypadku , ja bym nie wnikał tylko słał, ..mam większy problem z swoim 6290 bo czeka mnie remont skrzyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3

Jeśli uda mi się moja zregenerować to fakt masz większy problem ale jeśli będę musiał kupić nową to jedziemy na tym samym wózku chyba bo nowa kosztuje 16 tys :-)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Kup używana, to są trwałe rzeczy. Też słyszałem że jak się poleje zimna woda to łatwiej odpali rozgrzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3

Problem w tym że używke też ciężko znajsc....

Jutro jadę odebrac moja pompe z zakładu i zajade przy okazji do serwisu Fergusona zobaczę co mi powiedzą. Może dali by radę oni sprowadzić głowice 

Pewnie nie bo 8140 ma około 160 KM  i o ile się nie mylę silnik iveco albo valtra a u mnie jesy perkins 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3

3200 netto głowica według katalogu plus komplet uszczelniaczy. Ale zadzwonili czy są dostępne części no i klapa...  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3

Tylko ze uzywka nie wiadomo ile pochodzi a co gorsze to nawet używki znajsc nigdzie nie mogę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3

Zamawiam nowa w serwisie. 8500 mi powiedzieli i będę miał pewniaka. Takiego mam pecha że trafiłem na ciągnik z pompa gdzie ciężko o czesci :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2
21 godzin temu, misiekadam napisał:

http://pompa-wtryskowa.pl/

Znalazłem coś takiego , jak by co to daj znać jak się sprawa zakończyła.

Ja robiłem u nich pompę do 8110 stanadyne i nie było problemu,Koszt u mnie 2500  wszystko ok ale taki muł że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekadam    1
2 godziny temu, markus1 napisał:

Ja robiłem u nich pompę do 8110 stanadyne i nie było problemu,Koszt u mnie 2500  wszystko ok ale taki muł że szok.

Reklamowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf387    3
Dnia 6.02.2018 o 17:41, markus1 napisał:

Ja robiłem u nich pompę do 8110 stanadyne i nie było problemu,Koszt u mnie 2500  wszystko ok ale taki muł że szok.

Kolego a jesteś pewny że zapłon masz dobrze ustawiony? Bo obstawiam na 90 % że u cb w tym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Nie reklamowałem,po roku męczenia się, chciałem dać pompę do sprawdzenia u innego pompiarza.okazało się że przy  zakładaniu nie trafiłem idealnie na klin wałka (pół grubości klina).Ciągnik nie dymił,słabo odpalał,mocy nie tyle ile bym chciał.Zeby reklamować trzeba org filtry założyć, ale co tu reklamować moja wina i tyle.Fakt że dawkę to taką ekologiczną ustawili.Teraz to chociaż się stara żeby jechać,pali na kopa przy -15.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukilukas    0

Witam. Koledzy duzy jest problem żeby wyciagnac pompe wtryskową z MF 8220? Ona wychodzi z tym kołem zębatym, czy jak?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilwdz20    0

Witam, czy moze ktos tu sie orientuje czy w mf 6245 jest booster na pompie paliwowej?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj