Polecane posty

pil1    0

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i mam pytanie pewnie banalne dla Was :) O tóż na fotce niżej zaznaczyłem podzespoły w kombajnie claas dominator ( osobiście nie znam się na kombajnach) ale noszę się z zamiarem kupna jakiegoś  dominatora86 . Jeśli ktoś  może to niech mi objaśni ich znaczenie. Hamulec i sprzęgło to wiem ale o resztę  właśnie pytam.  Z góry dziękuję za pomoc.

claas 1,2,3,4,5,6.jpg

dudi834    17

1 kierunkowskazy i sygnał dźwiękowy po wciśnięciu

2 przełącznik obrotów jazdy i obrotów młocarni (tego dużego zegara)

4 zmiana położenia kierownicy

6 Sterowanie podzespołami (opuszczanie podnoszenie hedera, regulacja prędkości jazdy, opuszczanie podnoszenie motowidła i zmiana obrotów młocarni opisane od lewej)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin9908
      Witam, posiadam ciągnik CLAAS AXOS 340 CX. Jest w nim płyn chłodzący CLAAS Agri-cool. Czy można zmieszać go z innym płynem, np. K2 Kuler lub innym. Jest on zielony i czy przy wyborze brać to pod uwagę?. Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez LukmenTV
      chciałbym się dowiedzieć jak ustawić CIS w claasie arion 630 aby spowrotem po zatrzymaniu sie wracał do zadanego biegu. ustawiłem podstawowy bieg C2, jadę przełączam biegi az do D6 i po zatrzymaniu wraca mi tylko do D1 a nie C2. z D1 ciężko jest ruszyć i za kazdym razem musze klikać biegami w dół. nie mam pojęcia juz jak to ustawić. wchodziłem w kazdy folder na wyświetlaczu i nigdzie nie ma nic aby to ustawić.
    • Przez pitraszek1
      witam mam pytanie dotyczące massey ferguson 3080 czy ktoś może mi wytłumaczyć jak dokładnie działa regulacja pozycyjna i siłowa na ehr bo z tego co wiem działa inaczej niż w c-360 lub zetorach typu 7011 i czy musi być do tego sworzeń siły uciągu bo u mnie niema 
    • Przez rolnik203
      Witam, chciałbym zapytać; w jakim promieniu kilometrów od miejsca w którym chce sprzedawać nie może być inny dealer? Bo jest taka sytuacja że chciałbym sprzedawać polskie maszyny ale 15 kilimetów odemnie jest już dealer sprzedający te popularne i mniej popularne marki a do tego sprzedaje też zagraniczne. I właśnie chcę się zapytać bo jak czytałem właśnie na AF jeden post na temat "jak zostać dealerem?" i tam pisali że " nie może być w okolicy innego dealera sprzedającego te same maszyny co ty chcesz " itp. [Jeszcze sprawa do administratora/ów, miałem takie same pytanie kilka dni temu ale zostało usunięte, nie wiem w jakiej dziedzinie AF mam je zadać, prosił więc bym aby nie było usuwane bo ja się nie pytam tylko ottak tylko to jest poważne pytanie, jeśli moje pytanie nie pasuje do tej dziedziny to powiadomcie mnie jeśli zdecydujecie się przenieść je i proszę nie usuwanie go ponieważ to jest mi potrzebne pytanie, bez tego pytania mogę popełnić życiowy błąd i będzie po dealerowaniu bo okaże się że np. 15 kilometrów to jeszcze za mała odległość na to aby legalnie sprzedawać marki które chce.]
    • Przez Miro010
      kupię klamkę drzwi lub samą wkładkę zamka do claas ares pozdro
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj