Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 

toobek    40
to jak masz na łańcuszek 2 rządowy napędu młucarni to nie masz zmienianej prędkości. jedynie przez zmianę kół zębatych. Są wersję które mają napęd młucarni na pasek i tak jest wtedy wariator i wtedy jest bezstopniowa zmiana prędkości bębna młucarni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bocian1520
      Witam. Mam problem z MF 399 bardzo grzeje mi sie olej hydrauliczny. Sprawdzane były juz hamulce skrzynia most i chyba wina lezy w pompie lub jakimś zaworze dławiącym .... Moze miał ktos podobny problem??? Pozdrawniam 
    • Przez Patrykxd
      Witam potrzebuje pomocy, ponieważ rozebrałem ciągnik żeby zrobić sprzęgło, bo strasznie ciężko chodziło i okazało się, że docisk jest dobry i wystarczy tylko dokupić nową tarczę. Myślę, że wina może leżeć po stronie wałków co idą do pedału sprzęgła bo mają duże luzy i wyrobione tulejki, nw czy dorabiać nowe wałki. Moje pytanie jest takie czy ktoś z was już robił przy tym modelu coś takiego i czy mógłby mi pomóc???
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów
      Zamierzam kopic Deutz Fahr Agrotron 6.45, znalazłem całkiem sensownego, co sądzicie o tym modelu
      https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agrotron-6-45-115-120-135-6-20-6-30-150-renault-CID757-IDwpHyR.html
    • Przez tadi77
      witam, eksportowe bizony miały rozdzielacz łanu w kształcie wygietej rury ku górze ,chce takie cos zrobic i pytanie jak to zdaje egzamin zwlaszcza w duzym zycie
    • Przez lukas1320
      Witam mam problem z wariatorem w kombajnie Deutz fahr 1320 (prawdopodobnie jest taki sam jak w 2xxx). W ubiegłym roku pod koniec żniw nagle po wyjechaniu z pola nie chce się rozpędzić do 24 km/h tylko wyciąga max 18 km/h jak widać na jednym ze zdjęć zardzewiała obwódkę (jakieś 6mm)
      do tamtąd powinien wyjść pas lecz wychodzi tylko tyle ile widać na ostatnim zdjęciu. Wyeliminowaliśmy luz wzdłużny na siłowniku oraz próbowaliśmy przesuwać wariator na tych wzdłużnych otworach które widać na 2 zdjęciu lecz nie przyniosło to żadnego efektu. Pas ma wymiary identyczne jak nowy. Koła są lekko podtarte ale wydaje mi się że gdyby była to wina kół to robiłoby się to stopniowo a nie z dnia na dzień prędkość zaginęła. Co robić? Może ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.