mlodyhef

Ładowarka nie jedzie do przodu - Kramer 312 SL

Polecane posty

mlodyhef    214

Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

podejrzewam że albo nie zachowałeś czystości albo coś źle złożyłeś


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeniek    0

Witam. 

Mam problem z ładowarką Kramer allrad 312 z jedną osią skrętną.

Problem polega na tym że po włączeniu biegu wstecznego jest wszystko dobrze, na luzie także jedzie do tylu a do przodu nie jedzie w ogóle. 

Na biegu do przodu nie ma w ogóle reakcji. Reduktor (rozdzielacz) jazdy jest sprawny. Stan oleju w moście prawidłowy. 

Może mi ktoś pomóc lub podpowiedzieć co mogło się zepsuć? Dodam że ładowarka jeździła bez problemu do momentu zgaszenia, po ponownym odpaleniu jazda do przodu już nie była możliwa.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Heniek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

zrobiłeś już ? W ładowarce jcb na podwoziu jcb 3cx , stara maszyna miałem podobnie , do przodu jedzie bezproblemowo , luzu nie ma jedzie po wciśnięciu hamulca stoi a do tyłu wcale ba nawet stęka dwa biegi naraz w przód i w tył były .

Tylko ja mam to na rewersie , rozebrałem go to sprężyna poszła talerzowa i zblokowało sprzęgło że było cały czas do przodu , Koszt koło 1200 zł za części 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adam268
      Witam, interesuje mnie ciągnik Fendt 312 lub 512. Prosiłbym o podanie rzeczy na które warto zwrócić uwagę przy zakupie
    • Przez kola89
      Witam, dzisiaj podczas jazdy przelanczalem z 2b na 4b i nagle traktor tak jakby przestal jechac. Od tej pory nie jedzie na zadnym biegu. Sprzeglo raczej wykluczam gdyz biegi wchodza normalnie i slychac ze w skrzyni cos pracuje (ale zadnych zgrzytow, po prostu slychac prace przy puszczonym sprzegle , a przy wcisnietym nie). Atak z tylu sie nie kreci, wiec obstawiam, ze awarii uleglo cos w skrzyni. Moze macie jakies pomysly. Mf 3060 z 1987 roku, skrzynia AB 16/16 bez polbiegu.
    • Przez Michall08
      Witam. Tak jak w temacie nie działa mi czujnik osiowania w manitce. Odnalazłem go już, jednak nie potrafię go wyjąć. Odkręciłem te 3 śruby mocujące go i nic to nie dało, a nie chcę próbować przez siłę. Pytanie, czy ktoś go wyciągał, i czy wie co mogło się w nim uszkodzić, na jakiej zasadzie on działa i ewentualnie jak go naprawić? Dodam, że problem występuje w obydwóch osiach, a wiązka i kontrolki są sprawne. Z góry dzięki za pomoc 

    • Przez Marcin_1992_2008
      Witam. Posiadam od niedawna  Deutz-Fahra 5110g, który już się popsuł po zrobieniu 26mth. Minęło 2 tygodnie od zgłoszenia awarii po czym przyjechał serwis. Drugie 2 tygodnie ciągnik stoi w serwisie i nie wiedzą co jest?  A dokładnie ciągnik szarpie jak się rusza i przestał chodzić REWERS I LICZNIK. Twierdzili, że zrobili a gdy pojechałem to nie wyjechałem z placu i znów ten sam problem. Tylko inny kod błędu się wyświetla. Wcześniej niby coś było z centralka i mówią że nie wiedzą co teraz bo to nowy ciągnik i czekają na jakiegoś mechanika z Niemiec, który ma być pod koniec miesiąca. Moje pytania brzmi czy należy mi się jakaś rekompensata za taki długi okres oczekiwania? Czy można coś z tym zrobić czy porostu trzeba czekać? Bo nie ukrywam, ale ciągnik by się teraz przydał. Był kupiony,zeby robił a nie stał w serwisie 
    • Przez pawel100474
      Jak odkręcić koło pasowe w case jx 60 bo chcę wymienić uszczelniacz bo mi cieknie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj