Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominikfm3
      robie kiszonke z 7 ha. górne 10cm (pryzmy) jest dobre a następne 10 się psuje! co robie żle?
    • Przez Bocian6230
      Witam wszystkich , mam pytanie odnośnie sposobu robienia sianokiszonki. Jak według Was jest lepiej, bale czy pryzma ? Oczywiście wiem,że w pryzmie jest taniej i szybciej ,ale czy jakość nie jest gorsza? Czy bale są lepsze ? 
    • Przez farmer_89
      Mam ciagle problemy  z grzaniem się kiszonki z qq w pryzmie i się troche miejscami psuje, wybieram z pryzmy recznie  a temperatura poniżej zera dlaczego tak się dzieje?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Przeszukałem 3/4 internetu i nie znalazłem żadnego aktualnego ogłoszenia z folią do owijania bel (jak na zdjęciu). 
      Wie ktoś, gdzie można taką kupić?

• Przez gesy
      Sprzedam sianokiszonke 120x120.pierwszy pokos ,45szt.w cenie 90zł sztuka.oraz 25szt 2pokos w cenie 70 zł sztuka.załadunek w cenie.mogę wystawić fakturę VAT.cena do uzgodnienia.okolice Łukowa.21-421. Tel 510609558

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj