Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witch    2

Witam  posiadam mf 6290 powie mi ktoś jak go odpowietrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na początek powiedz koledze jak odpowietrzyć paliwo . Pewno to wystarczy .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958
pompujesz ręczna pompka, luzujesz jeden przewód przy wtrysku i odpalasz, max 5 sekund kręcisz i silnik musi gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekadam    1

Jeżeli wymieniłeś filtry paliwa np.to odkręć najpierw przewód zasilający pompę wtryskową aby napełnić filtry paliwa tak aby paliwo wyparło powietrze z nich , potem przewód dokręć i dopiero odpalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZIJOO
      Witam, naprawiałem skrzynie w DF 6.30s , w którym zamontowano ZF t7200. Zjechałem , skręciłem , odpalilem ale nie moge odpowietrzć sprzęgła, jest to model z 1996 roku, ma dziwny mechanizm załączenie sprzęgła jak się nie mylę "buster" lub boster, podobno sprawia duże problemy z odpowietzeniem ale może macię jakąś radę jak sobie z tym sprawnie poradzić.Z góry Dziękuje za pomoc.

    • Przez adiksutil16
      Witam. Czy z rułki odpowietrzającej silnik powinno dość mocno dmuchać? Bo u mnie tak jest. Mam prawdopodobnie wydmuchana uszczelka pod głowicą, woda do oleju nie idzie ale robi się w układzie chłodzenia cisnienie. Do czego dążę? Chciałbym wiedzieć czy to dmuchanie z odpowietrznika silnika moze być powiązane z wydmuchaną uszczelką pod głowicą?
    • Przez Papkin
      Wie ktoś jak odpowietrzyć ten traktor, zgasł bo paliwo się skończyło,pompuje pompką ale to nic nie daje
    • Przez krzeski
      witam
      ma problem ze swoim t6010 a mianowice nie moge odpowietrzyc w nim hamulcow.
      musialem odkecic przewody hamulcowe no i niestety zapowietrzyc uklad przed odkrecenioem hamulce dzialaly bez problemu po zmontowanu wszystkiego zaczolem odpowietrzanie odkrecilem odpowietrznik zalozylem przewodzik i zaczolem wciskac pedaly plyn siknol ze 2 razy i nagle przestal leciec pedaly sa miekkie wcale nie ma hamulcow. wogole pompki hamulcowe nie pobieraja plynu. mial kos podobny przypadek? mogl by mi ktos pomóc? dodam ze odpowierzalem tak jak np. zwykla szesdziesiatke.
    • Przez tomek1311
      Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym Forum
       
      Rozważam na razie czysto teoretycznie budowę podnośnika/ładowacza na tył ciągnika. Nie miałem nigdy do czynienia z hydrauliką siłową, stąd moje pytanie. Jak wygląda pierwsze napełnienie olejem i uruchomienie instalacji z siłownikiem dwustronnym? Jak usuwa się powietrze? Chodzi mi o najprostszy wariant zasilania siłownika z wyjścia obwodu zewnętrznego np. C-360.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj