Skocz do zawartości
pmiotku

Problemy NH TD 80D z agregatem UG + Poznaniak 2.7m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pmiotku    0

Witam!Jak w temacie mamy nh td80d. Moje pytanie dotyczy agregatu. Ciągnik nie chce zarzucić siewnika na hydropaku, pusty siewnik zarzuci a jak wsypie się zborze to nie może dać rady zarzucić go na agregat. Aha to stało sie teraz na wiosnę wcześniej podnosiło normalnie wszystko, sialiśmy zestawem tylko jeden kawałek pola ponieważ podnosiło ciągnik i musieliśmy go dociążyć. Teraz jak dociążyliśmy ciągnik (mamy tuza i na nim 500 kg) to nie może zarzucić siewnika. Dodam że całość podnosi tylko nie może zarzucić siewnika. Czy u was były, są podobne problemy?

Wiadomość z agroFakt.pl

pmiotku    0

dzięki koledzy za szybkie odpowiedzi. oleju jest dosyc bo sprawdzałem dzis jak nie chciało podnosic.

michaB16    0

Siema, sprawdź cisnienie w układzie bo musi by w granicach 185-190bar tak mi serwisant powiedział, bo innaczej nie bedzie chciał podnosic na hydraulice.

qazi    57

a może uszczelnienia na siłowniku w agregacie przepuszczają?? siłownik jest jednostronnego działania czy dwustronnego?

pmiotku    0

siłowniki w agregacie jednostronne. Na gwarancji robili coś z roździelaczem bo puszczał olej (ten przy prawy kole od działania jedno i dwu-stronnego) jak byli pierwszy raz to powiedzieli że muszą zamówić roździelacz ale za kilka dni przyjechali po raz drugi i wymienili tylko jeden oring i było si ale po tej naprawie nie sialiśmy agregatem bo to było jakoś przed zimą i tylko w pługu chodził. Mogli coś spartolić?? tam jest jakiś zawór który reguluje ciśnienie??

Daniellll    3

Styłu ciagnika powinły byc zaworki dławiace na karzda sekcie osobny zawór, podejrzewam ze jest przykrecony i daje małe cisnienie oleju . Oznaczony powinien byc żułwiem i zajacem ;)

pmiotku    0

o tym zaworze co kolega Daniellll mówi to zaglądaliśmy tam wczoraj i jest jeden zawór chyba na dwie sekcje. zawór powinien być przykręcony mocno w lewo lub prawo w zależności czy ma być sterowanie hydrauliką jednostronne lub dwustronne, a był ustawiony po środku. Pewnie nie dokręlili tego jak grzebali tam na gwarancji. Teraz trzeba sprawdzić czy była to wina tego zaworu.

Piterr    0

witam czy w modelu TD 5020 też występują takie zaworki od działania jedno lub dwustronnego siłowników.Jeśli tak to jak one wyglądają i gdzie są umieszczone?.

powislok    0

WITAM!mam podobny problem,podnosnik nie trzyma,opada,w czasie orki plugiem obrotowym,plug sam powolutku sie obraca tj.cofa,tak,ze po przejechaniu kilkudziesieciu metrow pierwsza skiba malo co orze.plug jest ok.co moglo nawalic?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.