Polecane posty

schodzi mi powietrze z siedzenia, psiukałem płynem od szyb ale nic nie widać , postoi z godzinę i schodzi, moim zdaniem schodzi z tego mechanizmu co załącza sprężarkę, można go ominać i podłączyć sprężarkę bezpośrednio pod ta poduszkę co trzyma powietrze,?? patrzyłem to ten mechanizm nie jest taki tani ,, podłożyłem pieniek na razie ale to na krótki czas hehe może już ktoś z was tak zrobił?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak kiedyś schodzilo z siedzenia grammera( nie wiem jakie jest u Ciebie) to winny był zaworek który znajdował się bezpośrednio pod siedziskiem. coś w rodzaju wentylka od dętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słychać nie było ale po jakimś czasie całkowicie zeszło. przesuń fotel maksymalnie do kierownicy i tam powinien być widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gregorius
      Nie wiedziałem, gdzie ten temat założyć, więc tu go wcisnąłem.
       
      Tak więc chodzi mi jak można turbosprężarkę wyczyścić chodzi mi o nagar z łopatek, bo znalazłem taki środek http://wynns.pl/top/do%20ropy/233%20ERG3%20DIESEL.php, który też niby oczyszcza ale czy w tym prawda jest to nie wiem... Czy trzeba rozkręcać turbine najlepiej i przemyć ją w nafcie?
    • Przez Klubowicz52
      Mam taki problem w ciągniku Deutz Fahr Agrotron K420:
      Po odpaleniu włącza się alarm i wyświetla się komunikat błąd czujnika siedzenia, nie można w ogóle ruszyć ciągnikiem gdyż komputer na to nie pozwala... probowalem pompowac fotel i opuszczac , odpalajac potem ciągnik na nowo błąd zniknął , ale potrafi się na nowo pojawić w najmniej oczekiwanym momencie i wtedy znow nie idzie jechac ciągnikiem... Dzisiaj pojawił sie jeszcze nierozpoznany alarm : "code CA"
      Ciągnik jest z 2011r. Czy wie któś co może być powodem tych błędów i jak to usunąć? POzdrawiam i z góry dziękuję
    • Przez RolnikNockowa
      Witam, zakupiłem niedawno zetora 6748, czyszczę go do malowania, więc go rozkręciłem i tu mam zagwozdkę: Jak to jest z filtrem powietrza w nim? Powinien mieć olej , czy nie.? Po otworzeniu ścianki były wilgotne od oleju, ale w misce nic nie było, oprócz dużej ilości brudu. A druga sprawa: w przednim napedzie krzyżaki są całe w smarze (jak na załączonym obrazku) , wyczyszczę je, ale później nie wiem, czy mają mieć jakieś smarowniczki,żadnej nie widzę, czy trzeba im dać smaru tak z zewnątrz. Proszę o pomoc.
    • Przez kamisiek24
      Witam.
      Mam dosyć niebywały problem otóż w zetorze przez świece żarowe wydmuchuje powietrze. Głowice ściągałem woziłem do sprawdzenia, zostały wymienione zawory, prowadnice i dotarte gniazda, luz zaworowy ustawiony wg instrukcji 0,25 z tolerancją 0,05. Problem jak był pozostał i w sumie zjawisko ani mniejsze ani większe po zrobieniu. link do filmiku  http://chomikuj.pl/Kamisiek88/Galeria . Zjawisko samo w sobie nie powinno występować bo powinno ssać powietrze, co prawda nie dmucha tak mocno żeby palec odpychać ale jednak jest zwrotny przepływ powietrza. Pozdrawiam
    • Przez WiktorMikoajczyk
      Witam mam New Hollanda 8160 kupiłem go bez pneumatyki. Mam pytanie czy możecie mi wysłać zdjęcia sprężarki i butli oraz sterowania hamulcem pneumatycznym pod pedałem hamulca. Proszę też możecie mi podrzucić jakieś pomysły. Mam sprężarkę i butle od Stara  tylko nie wiem jak zrobić sterowanie na pneumatykę dwuobwodową. Zamierzam to napędzić z paska. Proszę o pilną odpowiedz z góry dziękuję.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj