Polecane posty

Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 

Amazone cirrus 4003 2-c

Horsch pronto 4dc

Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4

vaderstad spirit 400 c?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
horsch i Vaderstad to najlepsze konstrukcje. skłaniał bym się do Vadera bo jednak nie dużo ale przewyższa horscha szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Jak masz tyle ha to pewnie do ciebie zawitali już przedstawiciele wielu firm i pewnie masz wiedzę dużą by samemu zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
ta ma wiedze, każdy zachwala swoje co sprzedaje i tyle , prócz amazone to reszta super siewniki , najlepiej to weś poszukaj użytkowników tych marek i Ci powiedzą co jest zaletą a co wadą , bo myśle że nie wielu ma na takich szerokościach siewniki na tym forum większość 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chupacabra    0
pytanie z innej beczki, czy John deere 6130r da radę z potinger fox d i Aerosem 3002? masa pustego zestawu 2700kg. użytkuje ktoś może podobny zestaw? ewentualnie z jakim balastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
    • Przez dominikl95
      Witam mam w posiadaniu siewnik Hassia Dan 300 jest to siewnik 3m i ma tylko 19 lejkow czyli bardzo rzadko, Cały czas się zastanawiam czy ta odległość między rzedami nie jest za duża bo wiecie jak to wygląda na takich ziemiach. Znajomy ma nowego poznaniaka i też ma tyle lejkow ale ma dobre ziemie i to pole zupełnie inaczej wygląda. Proszę o poradę czy na piaski lepiej mieć więcej lejkow czy mniej, i dlaczego.
    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam siewnik, w gospodarstwie od 10 lat, w pełni sprawny ze ścieżkami technologicznymi, zagarniaczem, mieszadłem w skrzyni, spulchniacze śladów, drobny wysiew, automatyczne znaczniki. Po wymianie tulejek w skrzyni jakieś 5 lat temu. Siewnik bardzo dobrze wysiewa drobne nasiona ( komplet wkładek do drobnego wysiewu). Rynna do próby kręconej, klapa na siłowniku.
      Link do zdjęć https://www.olx.pl/oferta/siewnik-nordsten-lift-o-matic-2000-2-5m-CID757-IDzVNC0.html
      cena: 3000zł
      Lokalizacja: Ćmielów
    • Przez Czaaro

    • Przez Halex
      Pottinger torro 5100 klapa się bez problemu podnosi ale już jest problem z opuszczeniem nie dość że wolno to po podniesieniu klapa odrazu opada jaka może być przyczyna? Z góry dziękuję za pomoc 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj