Wojtek02055

ciągnik do warzywnictwa 75-90 km

Polecane posty

Wojtek02055    2

Witam, poszukuje nowego ciągnika 75-90 km, ważne żeby miał wąski rozstaw kół, dobre wyposażenie, na myśl przychodzi mi claas elios, macie jakieś inne propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

no ale to typowy sadownik ? tyle kosztuje tak? ale przynajmniej 4cyl. co jest juz rzadkościa jeżeli chodzi o 75KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Tak to typowy sadownik.Ciągniki sadownicze są w grupie ciągników specjalistycznych i niestety ceny też są specjalistyczne na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

ale to szerokie jak taczka jest może do warzywek aż taki skrzat nie potrzebny tylko tradycyjny ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

A DF seria 5D lub Agrolux ? Taki agrolux jest w okolicach 80tyś netto na promocji u jednego z dilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek02055    2

Cena mało ważna, ale bez przesady, zależy mi na ciągniku który mieścił by się w rzędach truskawek, nie ma być to sadownik, bardzo  podoba mi się nowy john deere 5090r tylko nie wiem czy można go tak zwężyć, dodam posiadam ciągnik john deere 5515 i tam przy oponach 380 szerokość 1,9m i takie same wymiary ma claas elios, ale chciałbym coś lepszego

Edytowano przez Wojtek02055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Witam mam kubote m7060 pracuję w warzywach bardzo oszczędny i zwrotny  , posiada rozstaw 150cm na ogumieniu 230 z przodu z tyłu 270 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek02055    2

Mam pytanie odnośnie ogumienia czy opony 320 z tyłu i 280 z przodu poradzą w pracach uprawnych czy potrzebny jest drugi komplet bo potrzebuje ciągnika do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Powiem tak ja akurat mam inne ciągniki do uprawiania,ale do siania nawozów kupiłem na sam tył opony 480 niskoprofilowe żeby mi pasował z przodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KowaQ    0

Sam się zastanawiam nad zakupem takiego ciągnika i Kubote podobno można kopic za 170 000 brutto. Troche drogo , deutz fahr nie wiem czy będzie tanszy. Bede dzwonil do dillera jutro sie dowiedziec.Wazne zeby DF byl 4 cylindrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6
1 godzinę temu, KowaQ napisał:

Sam się zastanawiam nad zakupem takiego ciągnika i Kubote podobno można kopic za 170 000 brutto. Troche drogo , deutz fahr nie wiem czy będzie tanszy. Bede dzwonil do dillera jutro sie dowiedziec.Wazne zeby DF byl 4 cylindrowy

Zależy jaką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj