News
jakga

witam wszystkich jaki nawóz pod pszenice ozimą na wiosne

Polecane posty

jakga    1

Witam jaki polecacie nawóz na pszenice ozimą na wiosne  psenica to Tobak i bamberka dzieki za odpowiedz i pozdro

emtezecik    19
saletrosan i saletra badz sama saletra tak ogolnie a dokladnie pokaz badania gleby to ci powiem klasa gleby przedplon i jaki plon liczysz. daj 3 dawki po 200 kg saletry i bedziesz pan zadowolony.
  • Haha 1

pawelmf    42
ja daję saletrę 3 razy w ilości I dawka 300kd. druga 200kg. trzecia 100 kg.

Wiadomość z agroFakt.pl

kuba24051    190
a druga zalezy od pogody jak jest cieplo i rosliny chca ruszac z kopyta to nawet po tygodniu

damiandg    10

Ja sypie w tym roku około 150kg siarczanu magnezu i do tego trzy dawki saletry amonowej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez AGROFARM85KALI
      Witam mam pytanie w tym roku skupiłem się na zbiorze Siana i mam sporo łąk nowych które nie widziały nawożenie od dawna.Zebrałem z nich około 4 tygodni temu siano i teraz zastanawiam się jakie nawożenie zastosować aby jeszcze raz zebrać pod koniec września  Mam Gnojowicę do bólu na przykład.
      Łąki są na terenie nizinnym przy małej rzece ile tej gnojowicy wlać na ha i czy też posiać jakiś nawóz.Na weekend zapowiadają deszcze dajcie znać co radzicie.Pozdrawiam  Dzieki
    • Przez MateuszCiurysek
      witam ostatnio zakupiliśmy pszenicę ozimą ponticus i pytanie do posiadaczy tej odmiany ile siać sztuk na metr kwadratowy w optymalnym terminie i opóźnionym 
    • Przez Cineek
      Witam serdecznie,

Nadeszła niezbyt przyjemna dla mnie chwila - zapadła decyzja o budowie pewnej drogi 7 metrowej odciążającej pobliskie miasto. Wiadomym jest że będą też robione ronda, zjazdy i drogi dojazdowe do pobliskich pól.
      Na moje nieszczęście na odcinku ok. 800m będzie to przecinać w sumie 4 działki, jak pewnie zdajecie sobie sprawę długie proste pola zamienią się w krótkie nieforemne kawałki co znacznie utrudni przeprowadzanie zabiegów agrotechnicznych.

Pytanie do osób które miały z tym do czynienia, jak wyglądają procedury związane z wykupem takiej ziemi?
      Obecnie są już tam zasiane zboża / rzepak. Na razie cisza ze strony miasta / powiatu i województwa, z mediów można się dowiedzieć że budowa może się rozpocząć w każdej chwili.
      Jakie kroki mogę podjąć i jakie rady w związku z tym mają osoby które już przerabiały ten temat ?
      Nie ukrywam że trochę mnie to przeraża...

Pozdrawiam

• Przez hoodoowca
      witam,ze względu na pogodę nie mogę zaorać pola po kukurydzy czas leci deszczu nie widać a nasiona kupione,stalerzowałem pole- nawet nieźle to wygląda .Pole uprawione na ok 10-15cm i teraz pytanie siać ? czy nie ma sensu.Nie mam żadnego doświadczenia w takim siewie,może ktoś mi coś doradzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.