TheEnd

Remont tylnego mostu c 360

Polecane posty

wiki868    1

mam pytanie,  scieło mi nity na kole talerzowym w ostrówku ( most taki sam jak w c360). Mam pytanie czy  nitować spowrotem czy może  wywiercić otwory na 10mm i założyć śruby /? chodzi o to ze  ostrowek wazy 5 ton a 360 wazy okolo 3 ton, dodatkowo biorac pod uwage  przeciążenia podczas prac budowlanych chciałbym zrobic to solidniej niz kiedys ktos wymyslił.  W razie jakby kiedys scielo je,  moznalo by je wymienic bez wyciagania mechanizmu roznicowego i sciagania zwolnic. prosze o odpowiedz.

akmaly    333

Spokojnie mogą być śruby, tylko najlepiej 12,9 z drobnym gwintem i ciałem w miejscu osadzenia w kole. 

Zresztą bardzo dużo mechanizmów jest tak montowanych. Nity są tanie, ale trzeba się bawić z nitowaniem i całą otoczką z tym związaną. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Borekk17    551

Śruby 10.9 twardości  załóż i będzie chodzić  a nawet jak zetnie  to wymienisz znów na nowe    

W dwóch 60. Robiłem tak na śrubach 8.8 tylko aby sezon skończyć a już jedna 4rok się ta tym tłucze

Mikua    24

Problem

Odebrałem z zakładu mechanizm z zanitowanym kołem talerzowym. po założeniu i wstępnym ustawieniu koło zacina się w jednym miejscu, wychodzi na to że jest bicie, oddałem znów do zakładu, jeszcze raz zanitowali i jest to samo, więc wychodzi na krzywy talerz, w sklepie w którym brałem stwierdzają że niby takiego przypadku nie mieli, no i teraz pytanie czy coś innego może być nie tak? bo sam już nie wiem,  

bears    372

Panowie jakie powinno być naprężenie łożysk (30216) mechanizmu różnicowego w C360?

Sean    1810

bears

Luz 0,05-0.12

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Sean    1810

Tak to jest luz wzdłużny łożysk 30216

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Chudy1217
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?

• Przez jedrek10001
      Witam.pękł mi tylny.most nie.będę go spawal kupie.nowy tylko co.z.numerami jak.to wygląda w swietle.prawa ?
    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?

Pozdrawiam
    • Przez kubatedi
      Żyto Dańkowskie Diament
      Co dac na pierwsze skracanie?
      1.Moduss start
      2.Medax max
      Co będzie bardziej skutneczne ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj