TheEnd

Remont tylnego mostu c 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiki868    1

mam pytanie,  scieło mi nity na kole talerzowym w ostrówku ( most taki sam jak w c360). Mam pytanie czy  nitować spowrotem czy może  wywiercić otwory na 10mm i założyć śruby /? chodzi o to ze  ostrowek wazy 5 ton a 360 wazy okolo 3 ton, dodatkowo biorac pod uwage  przeciążenia podczas prac budowlanych chciałbym zrobic to solidniej niz kiedys ktos wymyslił.  W razie jakby kiedys scielo je,  moznalo by je wymienic bez wyciagania mechanizmu roznicowego i sciagania zwolnic. prosze o odpowiedz.

akmaly    320

Spokojnie mogą być śruby, tylko najlepiej 12,9 z drobnym gwintem i ciałem w miejscu osadzenia w kole. 

Zresztą bardzo dużo mechanizmów jest tak montowanych. Nity są tanie, ale trzeba się bawić z nitowaniem i całą otoczką z tym związaną. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Borekk17    527

Śruby 10.9 twardości  załóż i będzie chodzić  a nawet jak zetnie  to wymienisz znów na nowe    

W dwóch 60. Robiłem tak na śrubach 8.8 tylko aby sezon skończyć a już jedna 4rok się ta tym tłucze

Mikua    24

Problem

Odebrałem z zakładu mechanizm z zanitowanym kołem talerzowym. po założeniu i wstępnym ustawieniu koło zacina się w jednym miejscu, wychodzi na to że jest bicie, oddałem znów do zakładu, jeszcze raz zanitowali i jest to samo, więc wychodzi na krzywy talerz, w sklepie w którym brałem stwierdzają że niby takiego przypadku nie mieli, no i teraz pytanie czy coś innego może być nie tak? bo sam już nie wiem,  

bears    348

Panowie jakie powinno być naprężenie łożysk (30216) mechanizmu różnicowego w C360?

Sean    1699

bears

Luz 0,05-0.12

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

bears    348

Zapewne chodzi o luz wzdłużny mechanizmu?

Sean    1699
Napisano (edytowany)

Tak to jest luz wzdłużny łożysk 30216

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego
    • Przez JD1052
      Witam, czy ktoś remontował/tulejował obrotnice w starym kvernie? Czy tam siędza tylko tuleje czy też jakieś łożyska? Rozebrałem ze swojego pługa i istniała tylko tylnia tuleja z tworzywa a przedniej w ogóle nie ma.. Czy z przodu ma być taka sama? I ewentualnie gdzie da sie to kupić bo narazie nic nie znalazłem, czy trzeba dorabiać i z jakiego materiału najlepiej?

• Przez TomaszStach
      Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy. Przymierzam się do wymiany tarczy WOM w Ursusie c 360. Będę to robił pierwszy raz i dlatego zawczasu chcę się przygotować. W instrukcji napraw jest rysunek przyrządu do ustawiania tarcz. Tyle, że podane są tylko średnice poszczególnych części, ale nie ma ich długości. Moja prośba jest taka. Może mógłby mi ktoś, kto to ma zwymiarować ten przyrząd? Chcę, żeby naprawa przebiegła sprawie, a nie mam swojej tokarki. To pasowało by ten wałek zrobić dobrze od pierwszego razu. Z góry dziękuję i życzę wesołych świąt. 
    • Przez WujekMajster
      Sprzedam korpus tylnego mostu pasujący do Ursusa 1634, 1734 oraz do Zetora ZTS 16245 i w górę.
      Nr. katalogowy 64015783
      Korpus wzmacniany (duże pochwy i mokre hamulce), pod łożysko wałka atakującego NJ406.
      Korpus nowy, nieużywany. 
      Cena: 6100zł
      Możliwość wystawienia faktury VAT. 
      Odbiór osobisty lub wysyłka (+150 zł)
      Tel. 602461037

• Przez PaweLisowicz
      Witam. Chciałbym dać do remontu kolumnę kierowniczą od c-360. Potrzebuję informacji jaki mniej więcej jest koszt części. Zauważyłem że kierownica ma luz przód-tył, luz  1/5 obrotu i ta obudowa kierownicy ( połączona gumową osłoną na zdj) lata sobie góra dół. Daje kilka zdjęć.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj