rolnik5551

Hodowla owiec i indyków w jednym pomieszczeniu

Polecane posty

rolnik5551    0

Witam.Mam pytanie od pewnego czasu zajmuje się małą hodowlą owiec i zastanawiam się czy można hodować również indyki.Konkretniej chodzi mi o to czy mogą przebywać w jednym pomieszczeniu czy będą w stosunku do siebie agtesywne czy mogą zarazić owce  jakąś chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

albo dasz indyki w inne lokum albo daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jak masz uczynnych sąsiadów nie warto ryzykować.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kajperos
      witam może mi ktoś wytłumaczyć jak mogę zarejestrowac i zakolczykowac moje owce aby w późniejszym terminie mógł na nie dostać dotacje.
    • Przez kajperos
      witam czy przy kupnie owiec zarejestrowanych i zakolczykowanych muszę z właścicielem tych owiec podpisać jakaś umowę (tak jak np. przy kupnie auta ). Z góry dziękuję za odp.
    • Przez kajperos
      Witam czy przy kupnie owiec zarejestrowanych i zakolczykowanych muszę podpisać z ich właścicielem jakaś umowę ( tak jak np. przy kupnie auta ). Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez kajperos
      Witam czy przy kupnie owiec zarejestrowanych i zakolczykowanych muszę podpisać z ich właścicielem jakaś umowę ( tak jak np. przy kupnie auta ). Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj