Skocz do zawartości
dawidek223

Pronar zwiększenie mocy

Polecane posty

robi57362    158
zeby mial lżej to odkrec ostatnie korpusy i po problemie
  • Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    234
@ robi dobrze mówi ten ciągnik jest chyba za lekki do dużej 4 obrotowej

ZETOR TEAM

seweryn20    783

To zależy jaka obrotówka  jedna drugiej nie równa, jedna ciężka, druga lekka. Zestaw turbo możesz założyć choć on sam  100 koni ci nie zrobi.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

gaga195    23

z tego co sie orientuje to @seweryn20 ma turbawke, no i u mnie w 82sa jest. 
Dużo osób mówiło że tłoki korby itp są za słabe, u mnie ok 5 lat jeździ na "turbo kicie" i absolutnie nic z tłokami sie nie dzieje, jedynie to teraz kupiłem nową turbinę bo tamta z głupoty została zajeżdżona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez gadget
      Witam
      Posiadam Case 7110 155 Km.
      Ciągnik zadbany , w ładnym stanie z tym że trochę brakuje mu mocy , gdy ma ciężko nie dymi z tłumika tylko wytraca prędkość . Turbo pod obciążeniem przy 1800 obr pompuje 0,6-07 bara , zastanawiam się czy zwiększenie dawki paliwa na pompie i montaż intercoolera zda egzamin? Teoretycznie powinno pomóc więc stąd pytanie czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie albo ma namiar na dobrego mechanika który zna się na tych modelach. Wiem że te silniki wychodziły w mocach od 155 do 240 Km , chodzi mi o przyrost ok 20 Km.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam mam problem z Pronarem 82SA polegający na tym że cały czas świeci radio w kabinie po odłączeniu "prądu" przez ten wyłącznik przy schodach i w momencie gdy ciągnikiem "potrząsłem" to radio się wyłączą i po chwili znowu świeci ... Aż do momentu w którym przekręciłem 3 razy stracyjką bo chciałem go odpalić i chu*a wszystko zgasło i zwora 12/24 V się przepaliła i teraz jest taki problem że po wymianie tej zwory / przełącznika 12/24 cały czas kręci aż do momentu w którym odłączę przewód od akumulatorów (na zworze pierwszy od siebie) . 

• Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup lawety do bel, wybrałem trzy i proszę o pomoc z której będę na pewno zadowolony, każda ma swoje plusy i minusy, więc proszę najlepiej z własnego doświadczenia.
      A lawety to PRONAR T022, URSUS T-665, Metal-Fach T014.
      Jeżeli już taki temat był to przepraszam, ale przeszukałem forum i nie znalazłem.
      Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez pio46
      Czy ktoś podnosił moc ciagnika t6050 na pompie mechanicznej( obecnie 126 km)? O ile km? Jakie opinie? Jakie ceny? Jaka Firma?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.