Skocz do zawartości
dawidek223

Pronar zwiększenie mocy

Polecane posty

robi57362    171
zeby mial lżej to odkrec ostatnie korpusy i po problemie
  • Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    238
@ robi dobrze mówi ten ciągnik jest chyba za lekki do dużej 4 obrotowej

ZETOR TEAM

seweryn20    785

To zależy jaka obrotówka  jedna drugiej nie równa, jedna ciężka, druga lekka. Zestaw turbo możesz założyć choć on sam  100 koni ci nie zrobi.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

gaga195    23

z tego co sie orientuje to @seweryn20 ma turbawke, no i u mnie w 82sa jest. 
Dużo osób mówiło że tłoki korby itp są za słabe, u mnie ok 5 lat jeździ na "turbo kicie" i absolutnie nic z tłokami sie nie dzieje, jedynie to teraz kupiłem nową turbinę bo tamta z głupoty została zajeżdżona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup rozsiewacza nawozów, ciekawie prezentuje się PRONAR FD2-M10, jedyne co mnie zastanawia to plastikowy zbiornik. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym sprzętem, proszę o opinie, jak się sprawuje, plusy, minusy, czy warto kupić? 
      Pozdrawiam
    • Przez DamianNoras
      Fendt 308 ci  nie da śię rozłączyć wałka odbioru mocy
    • Przez Tomasz2106
      Witam
      Zakupilem ciagnik pronara 1025a 105KM jaki polecacie do niego agregat uprawno siewny i agregat ścierniskowy??
    • Przez diaz34
      Witam, problem polega na tym ze ciagnik jak sie rozgrzeje traci moc i wydaje mi sie ze niechodzi na wszystkich cylindrach, wczesniej nigdy tak sie nie dzialo, dodam ze z odmy dymi troche jak sie rozgrzeje i czuc dziwny zapach lecz olej nie widze zeby ubywal. Ostatnio zostal zamontowany tur a i zostala odlaczona sprezarka powietrza lecz to chyba nie ma zadnego zwiazku ?
    • Przez Piters182
      Witam, rozglądam się na nową przyczepą 6 tonową, taką z tańszych firm, więc mam na oku 2 producentów, więc którą byście wybrali  z tych 2 producentów, Metal-fach czy Pronar. Modele to Metal-fach T710/1 i Pronar 653/2. Wiadomo, cena tych przyczep jest do siebie zbliżona. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.