RobertKudra

Mailleux mx 120 pytanie

Polecane posty

RobertKudra    0

Witam posiadam renault Ares 540 RX postanowiłem zakupić ładowacz czołowy i padlo na mailleux mx 120 i teraz pytanie jak u was działa amortyzacja ładowacza bo u mnie amortyzuje sama lyzke według mnie powinno amortyzować całego ładowacza dodam że wszystko działa prawidłowo samo poziom również zauważyłem że jak chce nabrać coś łyżka to łyżka sama zaczyna opadać podczas nabierania np. piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

Swego czasu miałem trochę mx100 to amortyzowało całą ramę akumulator był podłączony w rozdzielacz przez zawór ale czy chwytak był amortyzowany tego nie wiem bo nie miałem osprzętu.


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RobertGielata
      Cześć.
      Może ktoś z Kolegów orientuje się od jakiego pojazdu pochodzi ten rozrusznik?
      Pozdrawiam.






    • Przez Atari
      Witam, mam problem z 3 sekcją w tym turze. 
      Otóż po podaniu napięcia na cewkę zawór nie przestawia się na 3 sekcję. Wykręciłem cewkę i sprawdziłem ją śrubą i trzyma mocno po podaniu  napięcia. Wodzik w rozdzielaczu też pływa swobodnie góra dół. gdzie może leżeć przyczyna awarii? W załączeniu zdjęcie rozdzielacza.

    • Przez MIrol33333
      Witam. . . Jestem posiadaczem pierwszego w swoim gospodarstwie jd model to 6920 na pompie cr,dotychczas same nh były a pytanie jest takie czy wasze dwudzieski po odpaleniu i 15 minutach chodzenia na postoju ciągnik zmienia głos? Staje się taki metaliczny i chodzi przy tym głośniej. . . Moc i spalanie ok nic się przy tym nie dzieje,błędów też brak. . . Tylko mnie zastanawia czy tak ma być. . . Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. . . . !
    • Przez Dawid2015
      Witam,jeżeli posiadasz któryś z tych ciągników to pewnie mi pomożesz. . . 
      Posiadam od niedawna pierwszego w swoim gospodarstwie jd o modelu 6920 na pompie cr. . . . A mam taki problem że jak zapale ciągnik i minie 15 minut,za każdym razem jest to ten sam czas co do sekundy to traktor wchodzi na inne obroty ,staje się taki metaliczny głos,wyraźnie chodzi głośniej. .  Wyłącze zapłon chodzi normalnie cicho,czekam 15 minut i znowu to samo i tak w kółko. . . Moc i spalanie bez zmian,błędów brak. . .  
      Proszę o pomoc czy to normalne że te ciągniki tak robią? Jeżeli posiadasz taki ciągnik to pewnie pomożesz! Pozdrawiam!
    • Przez Agronom089
      Witam . Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co jest za marka i model kosiarki bo bardzo mi ta informacja jest potrzebna. Z góry bardzo dziękuję.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj