destro

FENDT 716 błąd 4.1.84

Polecane posty

destro    0

Witam czasem zapala się błąd 4.1.84 ikonka z wajchą i z strzałeczkami, wchodzi w tryb awaryjny, zazwyczaj tak się dzieje na postoju. ciągnik to fendt favorit 716 rok 2004. Z góry dziękuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

4.1.84 błąd odczytu między przełącznikami
drążka sterowego (do
przodu / do tyłu, tempomat).
Praca awaryjna


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destro    0

co to oznacza jeżeli zapala się czasem,  po zgaszeniu i odpaleniu błędu niema może wystarczy reset/ tylko jak go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destro    0

Wydaje mi się że to za zimny olej w skrzyni i stąd ten błąd przy przełączaniu przekładni. może kalibracja skrzyni by coś wyjaśniła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Nic z tego, problem jest elektryczny. A błąd pojawia się w momencie gdy jest aktywny,  po wykasowaniu jak to nazwałes resecie  jak sie tylko pojawi to i tak spowrotem zostanie zapisany do pamięci.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

Panowie wyswietla mi sie taki sam bład w 920 ciagnik przechodzi w tryb awaryjny nie reaguje na drazek jezdny i ginie kontrolka zakresu 1/2 czy wina jest dzojstik jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destro    0

ja miałem problem z czujnikiem, a dokładnie  z wilgocią 

w moim przypadku wystarczyło wyczyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

A w którym miejscu jest ten czujnik położenia drążka sterownego? - w drążku jezdnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118
Sprawdzi przekaźnik od kontroli przekładni, są dwa wysokie przekaźniki w skrzynce, jeden jest od kierunku bodajże lub wycieraczki a drugi od przekładni, wymien go i problem powinien zniknąć, już tak miałem u siebie, na darmo rozbierać joystick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radekwie231
      W Pumie wyskakuje błąd 16134 proszę o pomoc 
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez 1634U
      Problem pojawił się dziś, przednia amortyzowana oś opadła i przestała działać, spotkał się ktoś może z takim czymś co może być przyczyną?

    • Przez TheJanekTV
      Witam. Wczoraj w pszenicy wykonałem zabieg regulacji dodam że samej. Planowałem w tym roku wjechać z regulacją i grzybówką osobno (grzybówka około 1.5-2tyg po regulacji) Pierwszy raz będę pryskał od grzyba i się dopiero uczę i tu stawiam pytanie. Czy nie lepiej było od razu zmieszać środek regulacji z grzybówką i zrobić od razu T1? Czy będzie miało to jakieś negatywne skutki z tego powodu że na grzyba pryskam później? Proszę o pomoc. Pozdrawiam ;)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj