bernatziom1996

Vicon Feedex 422 nagarniacz czy KRone AX280GD rotor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Stoję przed zakupem przyczepy samozbierającej  i zainteresował mnie VICON Feedex 422 z 2011r. Tylko mam pewne obawy  ponieważ przyczepa nie ma rotoru lecz nagarniacz jak to zdaje egzamin ? Kolejna kwestia to budowa wyglada na lekką i koła  17" czy nie będzie problemu z uciągnieniem maszyny przez 120km. Zastanawiam się również nad krone  AX280GD 2012r  koła 22,5" i tutaj mamy zastosowany pełny rotor.  Długość cięcia Vicona 40mm a Krone 45mm. Co byście wybrali stan obu przyczep jest bardzo dobry lecz róznica w cenie 40tyś. PRosze o porady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
też szukam przyczepy. sam nie wiem w co uderzyc. mogę kupić popokazowe roto10 za 154 netto lub szukać jakiejś używki. tylko że dać 100k za niewiadomo co też mi się za bardzonie uśmiecha. co doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez cantstop
      Chciałbym kupić przyczepe: Krone HSD 5001.Jakie opinie on niej macie,na co zwracac uwage przy kupnie oraz przydałyby mi sie jakieś ogolne wskazowki bo jestem kompletnie zielony w tej kwestii.

    • Przez Jakub766
      https://www.otomoto.pl/oferta/vicon-rv-1901-1601-claas-variant-z-owiajrkom-john-deere-prasa-zwijajaca-z-owijarkom-rotor-noze-kverneland-ID6BD1JY.html Witam, interesuję się tą maszyną. Obecnie pracuję na sipmie i owijarce samozaładowczej sipma. Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ta maszyna w siano-kiszonce i słomie,. Ciągnik dla niej przeznaczony to Pronar 1221a 130km. Po wstępnych oględzinach maszyna jest ok. Czekam na opinie, pozdrawiam
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez AgroTuning
      Jak działa ustawienie rozrzutu poprzecznego w Vicon ro-xl? Jest do tego wajha Lever discharge point. Wiem, że jest to regulacja punktu wyładowania. Czyli ustawia punkt w którym granulki nawozu wchodzą w kontakt ze skrzydłami rozsiewu. Ale jak to wygląda w praktyce? Jak to ustawić? Jakie muszą być długości skrzydeł na tarczy?


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj