mf362

,,barlinek,,zachodnio pomorskie tartak.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    1119

Witam jak w temacie.

Moze ktos z agrofotumowiczow pracowal lub zna dobrze to miejsce?

Glownie to interesuja mnie lata 93-2005'

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marttinj23
      witam szukam dobrego mechanika diagnosty poza aso który zna się na tych ciągnikach z kujawsko pomorskiego z góry dzieki za pomoc koledzy:)
    • Przez wiesiek85
      Witam serdecznie,
      Chciałem zapytać czy ktoś zna jakąś szkołę w Trójmieście lub niedalekiej okolicy gdzie szybko zdobędę jakiekolwiek wykształcenie w zawodzie rolnik?
      Jestem zainteresowany programem 'Młody Rolnik' i takie wykształcenie będę musiał zdobyć. Zawczasu chciałem sprawdzić gdzie i za ile i w jakim czasie mogę jakiś dyplom uzyskać i w internecie nic nie mogę znaleźć.
      Mam swoje typy jeśli chodzi o specjalizację ale w zasadzie może być cokolwiek co daje wykształcenie rolnicze bo do tego zobliguje mnie 'Młody Rolnik'. Oczywiście w grę chodzi tylko edukacja zaoczna ewentualnie wieczorowa. Może być technik lub zawodówka. Im prościej, taniej i oczywiście szybciej tym lepiej
      Za namiary będę wdzięczny, dzięki
    • Przez sports2011
      Witam tak jak w temacie znacie może jakiegoś dobrego mechanika/elektronika do ciągnika Renault Ares 620RX ?? Nie mam pojęcia co jest grane podnośnik nie współpracuje z panelem sterowania raz opada raz podnosi kiedy tylko chce ..Nie wiem czy to jest wina Elektroniki czy coś z podnośnikiem..Zależy mi na czasie z góry dziękuję za informację.Pozdrawiam.
    • Przez Kula07
      Witam.
       
      Jak w temacie.
       
      Mam na sprzedaż jęczmień ozimy w ilości ok 150t. Jęczmień ze zbiorów 2014r wysiany z nasion kwalifikowanych.
       
      Cena jaka mnie interesuje to 680 zł do negocjacji +vat
       
      Mieszkam w okolicach Mikołajek Pomorskiech, powiat Sztum, Pomorskie.
       
      Telefon: 536537832
       
      Pozdrawiam.
    • Przez rol99
      Witam, kończę gimnazjum i chcę iść do TMR.Jaką szkołę wybrać w Kujawsko-Pomorskim.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj