Skocz do zawartości

Polecane posty

warchest    60

witam mam taka prozbe szukalem w google ale nie moglem znalesc czy ktos moze ma lub widzial taka analize wykaz ceny pszenicy w poszczegolnych latach i miesiacach tzn kilka lat wstecz i cena pszenicy w poszczegolnych miesiacach bardzo bym prosil o to bo to bedzie przydatne wszystkim nawet z ciekawosci itd . kiedys gdzies znalazlem taka analize cen ale rzepaku w poszczegolnych latach i miesiacach z gory dzieki za pomoc

warchest    60

chodzi mi o cos innego troche taka tabelka byla lata wypisane i miesiace ale i tak dzieki za to

Wiadomość z agroFakt.pl

kuzaj63    31

Na EWGT kiedyś był wykres cen pszenicy z kilku lat .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez JD3050
      Siema mam zamiar kupić G6 farmnavigator i nie wiem ile może kosztować, a może macie jakieś inne pomysły i jakieś inne GPS i czy możecie podać ceną z góry dzięki.
    • Przez WujekWaa
      Witam! Mam problem z pszenicą na jednym kawałku, a mianowicie:
      W fazie kłoszenia w pszenicy pojawiła się znaczna ilość miotły, prawie na całym kawałku.
      Znajomy doradził mi abym spryskał PUMĄ. Czy to dobre rozwiązanie? Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić byłbym wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez Heniekii
      Witam jak w temacie stosowal ktos siarczan amonu wiosna jak tak to w jakiej dawce startowej i jaki byl rezultat

I jak rozsiewa sie siarczan amonu pylisty w porownaniu do siarczanu amonowego z wiekszym krysztalem

pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.