Polecane posty

Siemanko!

Poszukuje sieczkarni dwurzędowej z gniotownikiem. Interesuje mnie jakaś używka, co byłoby warte uwagi? Pracowałaby na 10-15ha, może ciut więcej gdyby ktoś był chętny, niestety w okolicy nikt nie prowadzi usług koszenia qq, tak nie byłoby tematu ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
niedawno widziałem na olx trzyrzedowego taarupa z kemperem i podbieraczem traw. tylko cena mnie przeraziła - cos około 15-17k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Sprawdz na olx dawno nie rozgladalem sie za sieczkarnia ale ok 8 tys trzeba dac za dobra


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodenode    0

Czy ktoś z was używał Kemper Champion 1200 i 2200. Jaka jest jakoś masy kukurydzianej w porównaniu do sieczkarni samojezdnej claas serii 800 i 900.

 

 

7f43fac5b9965df2a51506eac025d9d9_800x600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba51661
      Jeżeli ktoś miał styczność, proszę o opinie
    • Przez Karloss
      Witam
      Czy znacie jakiegoś producenta który produkuje seiczkarnie zaczepianą do ciągnika do zbioru zielonki z pokosu ??  Samasz nie ma sipma, pronar też nie...

    • Przez xXKarolXx
      Witam . Chciał bym kupił sieczkarnie john deere 6810 i przerobić ją do zbioru traw na zielonkę  tylko zastanawia mnie to czy noże nie pękają od kamieni i czy często może złapać kamień i cos rozwalić co będzie skutkowało dużymi kosztami co myślicie na ten temat proszę o wypowiedź ? I ile się bierze za ha zebranej trawy z odowozem ?
    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 




    • Przez marcink46
      Na sprzedaż kombajn zbożowy Bizon Rekord ZO58. Rocznik 1986r., stan techniczny bdb, wizualnie dobry... naprawy wymaga mocowanie prawej pokrywy napędów młocarni. Kombajn ma w pełni sprawny układ jezdny z dobrze działającą skrzynią biegów jak i cała instalacją elektryczno-oświetleniową. 

      Maszyna przed poprzednim sezonem przeszła naprawę/wymianę ważniejszych podzespołów, m.in. wymianę łożyskowania wraz wałem napędowym na głównym bębnie młócącym, wraz z pomiarem bicia, podobna wymiana całego wału w podajniku pochyłym. Wymieniono także łożyskowanie odrzutnika raz z kompletem tulei regulujących obroty na bębnie, jak i wiele innych elementów.

      Silnik wraz z turbiną zdrowy, nie grzeje się i trzyma ciśnienie nawet na ciepłym, nie dymi jak typowy rekodowski nawet z załączoną sieczkarnią. Sieczkarnia załączana elektro-magnesem, w komplecie wózek transportowy. 

      Sprzęt poza sezonem garażowany w komplecie z hederem, nie picowany na sprzedaż. Zdjęcia pochodzą z poprzedniego sezonu, możliwość wykonania nowych. 

      Jak to pracuje: https://www.youtube.com/watch?v=yS3fJ31elvM
      Link do ogłoszenia ze zdjęciami oraz numerem tel: https://sprzedajemy.pl/kombajn-bizon-rekord-zo58-1986-sieczkarnia-video-dobryniow-2-e30984-nr56049785
      Cena: ok 50 000zł do uzgodnienia.
      Lokalizacja: Lubelskie, powiat Krasnystaw.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj