Polecane posty

Aktualnie oferta rozrzutników jest baaaardzo szeroka, więc fajnie jakbyś powiedział coś więcej co dokładnie potrzebujesz. Tak na szybko to brałbym coś z Fliegl, Joskin, Jeantil, Brochard, Pinchon jeśli chodzi o podaną pojemność. Najciekawszym rozwiązaniem byłoby kupno Fliegl'a ASW, ponieważ miałbyś równie dobrze przyczepę do przewozu zielonek, zboża itp. po zdjęciu adaptera. Jest to super opcja, bo można zaoszczędzić dużo kasy i maszyna pracuje praktycznie cały rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid141413    0

Tez myślałem nad Joskin ferti-space 2, brochard ev2000 oraz strautmann vs05. Najbardziej zalezaloby mi na tym zeby byl ocynkowany. Myślałem nad fliegl ale potrzebuje tylko rozrzutnika a nie przyczepy, podobno fliegl niedokładnie rozrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dawid141413 napisał:

Tez myślałem nad Joskin ferti-space 2, brochard ev2000 oraz strautmann vs05. Najbardziej zalezaloby mi na tym zeby byl ocynkowany. Myślałem nad fliegl ale potrzebuje tylko rozrzutnika a nie przyczepy, podobno fliegl niedokładnie rozrzuca

To nie wiem, kto Ci takich głupot naopowiadał. Niemieckie towarzystwo rolnicze (DLG) przyznało certyfikat dla rozrzutników fliegla za dokładność i jakość rozrzutu ;) 

Z tego co podałeś wybrałbym chyba Joskina. Bardzo dobre rozrzutniki, posiadają nawet własną ocynkownie więc pod tym względem możesz być spokojny. Z brochard'em nie miałem styku, więc nie wiele mogę na jego temat powiedzieć. Strautmann myśle, że będzie najdroższy, a w porównaniu do konkurencji nie posiada "nie wiadomo czego", żeby przepłacać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid141413    0
50 minut temu, KrowieBieszczady napisał:

To nie wiem, kto Ci takich głupot naopowiadał. Niemieckie towarzystwo rolnicze (DLG) przyznało certyfikat dla rozrzutników fliegla za dokładność i jakość rozrzutu ;) 

Z tego co podałeś wybrałbym chyba Joskina. Bardzo dobre rozrzutniki, posiadają nawet własną ocynkownie więc pod tym względem możesz być spokojny. Z brochard'em nie miałem styku, więc nie wiele mogę na jego temat powiedzieć. Strautmann myśle, że będzie najdroższy, a w porównaniu do konkurencji nie posiada "nie wiadomo czego", żeby przepłacać.

 

Opinie na temat fliegla słyszałem od właściciela. Strautmann tez caly ocynk cena 200tys netto, brochard 220, joskin i fliegl czekam na wycene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę troszkę mnie zaskoczyłeś tymi cenami, w takiej sytuacji chyba wziąłbym Fliegl’a chyba ze nie jesteś na niego zdecydowany to Joskin, ale te 2 ceny za Joskina to dla takiej samej pojemności m3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, dawid141413 napisał:

Raczej Joskin, lecz mam kolejny dylemat, jedna os (opona 710)czy dwie 650

Na jednej osi teoretycznie powinien iść lżej ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez corrado
      Sprzedam rozrzutnik 2-osiowy stan dobry. Łańcuchy i zębatki w bardzo dobrym stanie, jest tyna burta więc może służyć również jako przyczepa. Adapter 2-wałkowy. Cena 2800zł Do sprzedanie również zgrabiarko-przewracarka 5-gwiazdowa cena 500zł i kosiarka rotacyjna Famarol 1,65 cena 1400zł.
    • Przez wojmaj29@wp.pl
      Witam
      Mam problem w rozrzutniku brochard dragon model  2001 04r.Rozrzutnik jest na własnej hydraulice i mam sterowanie klapy i posuwu ze sterownika. Problem polega na tym że jeżeli wyreguluje pokrętłem od szybkości posuwu to (jeśli ustawię na max)  to klapa unosi się bardzo szybko.  Jeżeli ustawię pokrętło na min czyli 1 to klapa w ogóle się nie unosi. A posuw w jednym i drugim przypadku działa ale cały czas na jednej szybkości. 
      Czy ktoś może wie co zrobić? 
    • Przez JaroLsa
      Witam wszystkich,chciałbym się Was zapytać o cenę nowego wyciągu do obornika o długości 35/40 metrów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj