Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
NHCS    6

Witam. Przymierzam się do zakupu paru lamp LED do ciągnika- chodzi konkretnie o 1 parę dalekosiężnych na przód oraz po 1 parze (takie same moce) szorokosiężnych na przód i tył oraz na doświetlenie boków maszyny również szerokosiężnych, lecz nieco słabszych. Generalnie rzecz ujmując chodzi o 8 lamp, które oświetlą maszynę dookoła, 360°. I tu pojawia się moje pytanie... Ile na takie lampy naprawdę warto wydać, aby dały porządany, dobry efekt, a jednocześnie nie przesadzić i nie wydać pieniędzy na coś co nie jest tego warte. Mało znam się na markach, specyfikacji technicznej itp. a w kilka dni znawcy z siebie nie zrobię. Tym bardziej, że jedni kupują lampy za 30 PLN i mówią, że nie widza różnicy, inni że poniżej 100 PLN to nie warto kupować LED bo to lipa.
Znajomy doradził mi taki zestaw, ale nie wiem ile to jest warte:

Przód i tył szerokosiężne:  http://allegro.pl/lampa-robocza-pro-30w-led-cree-12-24v-kombajn-4x4-i6729634473.html  x4szt 
Przód dalekosiężne:  http://allegro.pl/lampa-robocze-halogeny-2x45w-led-cree-90w-4x4-6x6-i7030306665.html 
Na boki: http://allegro.pl/szerokokatna-lampa-robocza-cofania-nxn-led-20w-4x4-i7024288508.html

Jest to warte swojej ceny, czy może jednak nie warto? Chodzi rzecz jasna o jakość za te pieniądze.

Edytowano przez NHCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarrek    6
Ja polecam Ci lampy led polskiej firmy Waś Mają bardzo duży wybór co do cen to płaciłem 200-300 netto za sztukę zależy od ilości lumenów może cena nie jest mała ale np hella kosztuje ok 1000 netto Ja jestem ze swoich bardzo zadowolony radio nie szumi jak po hińczykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9
https://www.olx.pl/oferta/lampa-robocza-led-18w-f-vat-12v-24v-halogen-rozproszone-skupione-f-vat-CID757-IDpzq1r.html ja polece Ci te :) bardzo fajnie swieca w aluminiowych obudowach i szklem anie pleksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Kupiłem te nxn, wiązka swiatła skupiona na potrzeby podświetlenia belki opryskiwacza, bardzo ładnie świecą ale woda dostała sie do środka po pierwszym oprysku, pojechały na gwarancje i zrobili lecz teraz znów jedna zaczyna migac:8_laughing:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

@asharot instalacja dalekosiężnych po to, żeby było widać co jest w dali na polu, chyba logiczne... W wielu maszynach montują je w opcji od nowości, wiec to żaden wynalazek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Rozproszone koło ciągnika  lepiej z tyłu, a z przodu jednaj mieszane lub dalekosiężne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Typ świateł jest dobrze dobrany. Bardziej chodzi mi o same lampy pod wzgledem ceny itp. ;) odbiegamy od tematu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Rodzaj lamp dobrałeś słusznie ogólnie nie polecę ci konkretnej marki ale  NA BANK nie kupuj tanich bo będziesz żałował.   Jedynie dodatkową opcję mogę ci podrzucić panele ledowe typu combo czyli dalekosiężne z szerokokątnymi.  Pod dach ciągnika idealne. Ja takie kupiłem w zeszłym roku co prawda chinole każdy po zdaje się 72W i około 7000  lumenów. Jako że to chinol zakładam że lumenów jest może 6000.  W każdym razie oświetlają  boki około 20-30 metrów a do przodu lecą na stówę.  Dwie kosztowały około 270 zeta, profeska pewnie tyle jedna ale na prawdę warto jeśli chinol już tak naparza.  Pokop po sklepach dla  off road- owców mają o wiele lepszą ofertę niż allegro czy jakikolwiek sklep rolniczy.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Do mnie dziś przyszły lampy led jedne 48w a drugie 27w wydają się dośc solidne a cena jest super bo 19zł za te słabsze a za te mocniejsze 35zł. Link do lanp pod filmem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez gaga195
      Witam, nie orientujecie się gdzie można odpłatnie zbadać sobie pszenicę czy aby się kwalifikuje jako jakościowa?
      Chodzi mi tu głównie o firmy do których można wysłać próbkę ziarna, pozdrawiam
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj