kamil8352

Rozdzielacz manitou"co to jest"

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PONAR
      Witam 
      Zamierzam kupić nie dużą ładowarkę teleskopową było już na forum dużo w temacie . Ale mam problem z wyborem potrzebuje ciągnąć przyczepę ok 8 ton i szukam ładowarki która ma największą prędkość maksymalną ładowarka będzie pokonywać duże odległości a nie chciał bym aby silnik cały czas chodził na pełnych obrotach.nie wszyscy Producenci   podają maksymalnej prędkości więc proszę o opinie jakie prędkości osiągają wasze ładowarki lub która przy pełnej prędkości nie ma maksymalnych obrotów silnika( prędkość ograniczona elektronicznie)
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję przedni napęd lub układ planetarny przedniego napędu ewentualnie krótszą pochwę napędu (lewą) jak się nie znajdzie to chociaż 3x satelity i rozdzielacz hydrauliczny na 3 sekcje, najlepiej warmińsko-mazurskie, ewentualnie poza jak się nie znajdzie. W razie pytań proszę o pisanie pod tym postem lub pv. Pozdrawiam. 
      ps. co do rozdzielacza to mam pytanie, otóż czy w garażowych warunkach da radę samemu wymienić uszczelniacze? Ponieważ mam 2 sekcyjny i cieknie i został zakupiony 3 sekcyjny i tak samo się z niego cieknie. Nie z każdej sekcji, ale cieknie, Chciałem do 2 dołożyć 3 z 2 rozdzielacza, ale jest inny typ i nie pasuje. 
    • Przez Rychu332
      Orientuje się koś czy można gdzieś wypożyczyć mini ładowarkę pokroju bobcat s70 najlepiej z krokodylem na około 2 dni? większość ogłoszeń wynajmu takich maszyn to ogłoszenia budowlane z widłami do palet i łychą.
    • Przez zaxson
      Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale skąd wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obrót wału korbowego🤔 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka  potrzebuje 2 pelne obroty wału sa dwa czujniki  jeden na pompie drugi na wale 



    • Przez swiezak00
      Witam sprawa wygląda tak rozdzielacz wyzionoł ducha i co dalej?? Chodzi mi czy ktoś może robił już jakieś przeróbki stosując jakieś inne rozdzielacze zamiast orginału ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj