Lolek909

Ile musze chodować byka aby miał 350 kg ?

Polecane posty

Wiek odłączenia od matki, rasa i głównie z czego składa się dawka pokarmowa i w jakiej ilości ma na to wpływ :) Dokładnie ile to ciężko powiedzieć, bo możesz mieć przyrosty 700g dziennie lub równie dobrze 1000g ;) 

Edytowano przez KrowieBieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

hehe coraz to dziwniejsze tematy na forum. Jak nie o tym ile zje byk to znowu o tym ile trzeba będzie trzymać. Przecież na to wpływa tyle czynników że dyskusja na ten temat nie ma żadnego sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proponuję ałożyć temat ile trzymać byka by ważył 400 itd itp kiedy te ferie się skończA? W marcu..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188
Do tego błąd - hodować byka do 350kg się nie da lecz opasać byczka jak najbardziej ewentualnie hodować byka na reproduktora, ale to nie ta waga i nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188
I proszę nie mylić chowu z hodowlą zarówno w pisowni jak i w znaczeniu tych terminów. Nie wiem jak was, ale to mnie strasznie irytuje. Więcej czepiać się nie będę, obiecuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
tak tak Jaguska ;) a pług jest obracalny a nie obrotowy ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 25.01.2018 o 20:52, Jaguśka napisał:

Do tego błąd - hodować byka do 350kg się nie da lecz opasać byczka jak najbardziej ewentualnie hodować byka na reproduktora, ale to nie ta waga i nie ten temat.

 

Dnia 25.01.2018 o 20:56, Jaguśka napisał:

I proszę nie mylić chowu z hodowlą zarówno w pisowni jak i w znaczeniu tych terminów. Nie wiem jak was, ale to mnie strasznie irytuje. Więcej czepiać się nie będę, obiecuję. ;)

 

14 minut temu, Jaguśka napisał:

A ziemniaki są zakopcowane, a nie zakopcone. :D

Jakie uparte  o.O

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, dokonałem głupiego zakupu...
      A mianowicie kupiłem 16 sztuk bydła w wadze 150-270kg i obawiam się że mi braknie paszy od jesieni tego roku do wiosny 2020. Posiadam 2 ha łąk i mam 1 ha przeznaczone pod kukurydzę, czy powinno wystarczyć na wykarmienie tylu sztuk? Czy posiać więcej kukurydzy?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam do sprzedania byki, dwa limosuny i dwa ncb 
      I chce te dwie sztuki limusina sprzedać poubojowo ale nie wiem czy warto bo nie wiem w ilu % się wybiją i jaka cena za kg wyjdzie 😒 
      Wam w ilu % wybijaja się limusine?
    • Przez Pawel0418
      Witam,od kilku dni jestem posiadaczem zetorka 7745 i mam pytanie do was ile i gdzie trzeba wlać oleju oraz gdzie znajdują się filtry i jaki olej lać najlepiej
       
       
       
       
       
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez MafiaLolek
      Witam chciałem się dowiedzieć czy opłaca się hodowla bydła opasowego proszę aby ktoś mi napisał czy wyjdę na plus czy wyjdę na minus tego co napisałem niżej.
      Jeżeli będę miał swoją sianokiszonkę swoje siano swoją słomę kiszonke  z trawy swoją ospę ze zboża i będę musiał kupić wysłodki ile wyjdę na plus licząc te koszty w sensie paliwo itd. może nie najlepiej to napisałem ale chcę się dowiedzieć w przybliżeniu ile można wyjść na plus z bydła opasowego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj