Polecane posty

Rolnikkv    1

Witam 

Posiadma gospodarstwo ok 30h i planuje właśnie zakup ciągnika po  rozeznaniu się w cenach zdecyduję się jednak na coś używanego gdyż ceny tych nowych ciągników są dość wysokie. Chcę coś o mocy ok 110-120KM i przeznaczeniu na ten cel do 100tyś. Co byście mogli mi polecić? 

Zastanawiałem się nad case mx i forterrą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
bierz nowy od 18lutego rusza modernizacja połowę ci oddadza VAT odliczysz i za 100tys będziesz miał nową forrtere

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikkv    1

Chciałem nowy i składałem wniosek na poprzedni nabór lecz niestety został odrzucony (woj.wielkopolskie) a na najbliższy to powiedziano mi że na ciągnik  to szkoda pisać wniosku bo i tak odpadnie 

Zastanawiam się nad forterrą 11441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Hmm może poszukaj czegoś na 6 cylindrach. Zawsze to dłuższa maszyna, a co za tym idzie lepiej się zachowuje w polu. Modele 11641, 11741 miały 6 cylindrów i jeszcze chyba 12441.

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikkv    1

Dlaczego nie zetor z tego co słyszałem to maszyny nie do zdarcia tylko sprzęgło słabe mają 

 

Myślałem też o case mx120 bo mam już jednego case 844xl i jest to solidna maszyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
Ja mam frotke tylko 105km i nie narzekam fakt sprzęgło robiłem przy 4200h a tak śmiga nadal

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Claas Ares 657 ATZ, Renault Ares 630/640, coś od MF'a. 

Może rozważ taką opcję, skoro masz taką gotówkę na używany to pomyśl czy nie lepiej wziąć jakiś ciągnik na finansowanie fabryczne. Przy takim wkładzie własnym można już utargować fajne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj