Pele94

Poszukiwania Case mx 110 120 135

Polecane posty

Pele94    1

Witam wszystkich. :) 

Przyszedł czas za zakup ciągnik i wybór padł na case mx 6 tłoków z silnikiem  cumminsa. 

Niestety od dłuższego czasu nie mogę znaleźć nic ciekawego  w Polsce ani na strona internetowy.

Może ktoś z was ma takiego case na sprzedaż a może wiecie kto ma, Mozę stoi u handlarza gdzieś na placu 

 Mogę też sprowadzić samemu  z zagranicy ,macie może jakieś ciekawe strony www z maszynami z zagranicy tupu Francja Niemcy.

Liczę na pomoc z waszej strony. Pozdrawiam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Ja właśnie kupiłem mx 135 ale od znajomego. Na olx w Polsce niema nic ciekawego do wyboru kilka obejrzałem to ruiny i z wysokimi przebiegami. Dałem 66tys 2000 rok z oryginalnymi oponami od nowosci 50-60% i właśnie mam problem bo nie ma w ogóle zaczepu i tego mocowania na zaczep i szukam jego. A może skup się też na mf 6190 8110 8120 też brałem je pod uwagę, oszxzedniejsze ale też nic na olx nie było do kupienia. Obejrzałem w sumie 56 ciągników. 4 miesiące szukałem hehe a kupiłem w tej samej miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pele94    1

Podrzucisz mi na Priv fotkę ? :) Gratuluję, Cena rozsądna a nawet bardzo dobra Jak do takiego rocznika  i to z pierwszymi oponami, a ile mtg ? Też już rozglądam się na zagranicznych stronach które znajdę w google ale też szału nie ma. Szczerze to jakoś nie mam przekonania do Mf nie wiem dlaczego, rozglądam się też za John deere ale wszystkie jelonki najlepsze czasy mają już za sobą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
No właśnie jd to już nie możliwe dostać zadbany z normalnym przebiegiem jak i fendt. Mam mf 3085 10 lat i chwalę oszczędny i w ogóle. Też jeszcze na oponach od nowości ale przód w tym roku wymieniłem tył został może max 20% ale teraz założyłem na niego tura to już nie będę wymieniał zbyt duże koszty. , miałbyc drugi mf ale co się najezdzilem i nic ciekawego. Na stronach zachodnich nic niema. Są to oferty przebrane przez handlarzy, ale nieraz pojawiają się nowe ogłoszenia no i niestety transport też nie jest tani. Przebieg tego case to 6400mtg jeszcze udokumentowany, ale po oponach widać że wiarygodny. Zaraz podeślę zdjęcie. Z jakich jesteś okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pele94    1

A powiedz mi jak ze skrzynią biegów w mf?  , Jest dokładnie tak jak piszesz z tymi ciągnikami . No to Case będzie śmigał aż miło 6400  udokumentowany rewelacja ! Chętnie odkupię go od Ciebie  hehe :)  Okolicę Kalisza,  Wielkopolska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Tu okolice piły pn. Wielkopolska. Jak kupiłem po roku trzeba było wymienić łożysko przy rewersie,bo do przodu wyskakiwal a jeździłem za długo i przyszło wymienić synchronizator i chyba dwa tryby max 6 tys wyszło wszystko. Ale moja wina powinienem odrazu rozbierać i naprawić usterkę. I też przez gadanie ludzi ooo Jezu Ferguson to naprawa skrzyni 20-30 tys ze gówno itp. A to nieprawda skrzynia jak każda. Z tego co wiem słabsze są z tym rewersem dzielonym a/b a ja mam dynashift. I nie zapominajmy ile te ciągniki mają lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
I to wyskakiwal przy dużym oporze. Orka gliny po górkę. Więc coś się dzieje zaraz naprawiać, żeby koszty były niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Też brałem pod uwagę mf 6280 i 6290 Dzisiaj się ładny pojawił ale droższy ale widać że być może opony od nowości, dobrze fotel wygląda, gałka od biegów również. Nie malowany i nie podmalowany, wart uwagi. Ale dopiero oglądając na miejscu się okaże. Zawsze też chciałem mieć z miękka os ale się nie udało. Może następnym razem :D https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-6480-140km-tuz-ladny-ciagnik-rolniczy-CID757-IDrBEIP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

piszesz o tym z linku ?   fotel obszyty, opony nie oryginalne, wymieniony przycisk od podnośnika, gdzie u mnie przy 7 tys godz. jest jeszcze oryginał wiec na pewno ma więcej jak 7 tys, ale mozesz jechac obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Rzeczywiście fotel obszyty, może opony oryginalne z przodu i z tyłu takie same, trzeba by osobiście obejrzeć. Przycisk to różnie może nawet prawie nowy się zepsuć. Ale za 110 tys nadal atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
A ten jd i 6 tys mtg bardzo wątpię, lyse opony i w ogóle wąskie nie wiem do czego by się przydały, wygląd taki sobie jak na ten rocznik ale nie jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Jak JD  ma 6 tyś na tych oponach to tylko świadczy ze mało po drogach  jeździł. Mój   NH ma 2900  przednie opony prawie do wymiany, a 30% na wąskich jeździł,  fotel obszyty na 2,5 tyś. 

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ciągnik pomocniczy opryskiwacz, transport, bywało po 80 km w jedną strone i tur.

Case MX 150 kupiłem  z przebiegiem 8200 z ksiażką serwisową,  z oponami oryginalnymi ale łyse jak kolano.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
No niby jest możliwe i ogłoszenie też świeże, to może niech zainteresowany kupnem nowego ciegnika ogarnie sprawę, może warto. A dlaczego sprzedaje to handlarz? A nie użytkownik? Handlarz dałby wyższą cenę. Trzeba obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pele94    1

No niestety Jelonek nie jest w moim zasięgu finansowym , no chyba że macie ochotę się dorzucić parę groszy ; D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pele94    1

Znacie może jakieś strony francuskie bądź niemieckie z maszynami rolniczymi może tam coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chleb0    0

Witaj, ja mieszkam koło handlarza (jakieś 3 km). Znajomy mojego teścia, kupiliśmy od niego 2 tygodnie temu NH TS135A , wtedy miał jeszcze case sprowadzonego mx 150, był do malowania cały i miał słabe opony, teraz już jest odmalowany i ma opony lepsze założone. W sumie to do samego końca się zastanawialiśmy, czy nie lepiej Casa poczekać tego niż NH, no ale nh z 2006 więc zaryzykowaliśmy. Tu masz linka https://www.olx.pl/oferta/case-mx-150-full-premium-tuz-pneumatyka-miekka-os-john-zetor-massey-CID757-IDrEJx5.html#237e6fc534;promoted .  Jak coś  to mogę podjechać jakieś dodatkowe zdjęcia porobić jak byś chciał.  Ogólnie cuminsy maja dobra opinie no i skrzynia w miarę prosta, my mamy electro command, i szczerze  to narazie z teściem bardziej się boimy niż cieszymy, żeby wszytko tylko było dobrze, no nic okażę  się jak w pole ruszy. :)

 

P.S Zaznaczam oczywiście,że nie robię żadnej reklamy trzeba by podjechać i dokładnie go posprawdzać, piszę tylko że jest w mojej okolicy taki casik

Edytowano przez Chleb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443

Widziałem go wczesniej na olx. coś nie może go pozbyc bo widze nowe ogłoszenie. On chce dużo kasy za niego 79ty plus vat według mnie to za dużo no ma pneumatyke tuz. i jeszcze cały malowany to jak on wyglądał przed malowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj