News
bocecek087

jcb 531-70 agri czy Manitou MLT 737

Polecane posty

bocecek087    14

witam jak w temacie stoję przed wyborem  ładowarki obie marki mi odpowiadają i sa zbliżone cenowo. ładowarka będzie nowa i będzie pracowała na gospodarstwie hodowlanym o profilu drobiarskim. 

Jestem ciekawy waszych opinii a zwłaszcza użytkowników 

pozdrawiam 

zetorr6441    158

mam podobny dylemat tylko ja ogolnie zastanawiam sie nad marka i te 2 sa wlasnie bardzo podobne tylko ze cenowo juz nie konieczne bo wstepnie za manitou pwiedzieli mi 250netto a za jcb juz 295netto. Mysle jeszcze nad hollandem bo mam bardzo blisko serwis i ciagniki tej marki , kilka w okolicy pracuje i kazdy chwali

Koledzy ja proponuję Claasa ale to już droga sprawa. Mieliśmy go przez 5 lat i super się sprawował a teraz przeszliśmy na Jcb i jest ok ale to nie class. Odradzam bardzo New hollanda to jest niewypał jeśli chodzi ładowarki bo ciągniki to maja dobre.

Wiadomość z agroFakt.pl

johniy861    70
new holland bardzo duzo pali w ładowarkach... mam jcb ale trochę starsza i maszyna nie do zajechania. Manitou też dobre sprzęty mało awaryjne ale w środku jcb wypada jakby przyjemniej

Mikruss    277

Kazdy chwali swoje ja np. Mam manitou ale prawda jest taka ze jak do gospodarostwa typowo to tylko dwie marki jcb i manitou. Obie bardzo dobre konstrukcyjnie i jakosciowo. Ja przy manitce nic jeszcze nie robilem  ale kolega mechanik mi zawsze mowi ze jezeli chodzi o czesci to najlepiej jcb wychodzi.

thebestacc    13

Od roku użytkuję używaną maszynę JCB i też jak szukałem to miałem dylemat JCB czy Manitou. Maszyna nie do zajechania, te dwie marki są jak dla mnie na tym samym poziomie. Tak jak ktoś u góry wspominał do JCB są sporo tańsze części jakiekolwiek, zazwyczaj jest to 75% ceny części Manitou. :) PS. W firmie w okolicy pracuje właśnie taka JCB 531-70 i ma nabite sporo ponad 10k godzin z tego co słyszałem. Maszyna przez cały rok większość dnia pracuje i to nie lekko i ma się bardzo dobrze. ;)

Edytowano przez thebestacc

krzychuuuuu    44
Nie wiem jakie teraz są silniki ale mam manitou z 99 z silnikiem perkinsa to spalanie jest jak w c330. Wystarczy wlac wiaderko i można tydzień jeździć.

zetorr6441    158
Dnia 23.01.2018 o 08:49, bocecek087 napisał:

witam jak w temacie stoję przed wyborem  ładowarki obie marki mi odpowiadają i sa zbliżone cenowo. ładowarka będzie nowa i będzie pracowała na gospodarstwie hodowlanym o profilu drobiarskim. 

Jestem ciekawy waszych opinii a zwłaszcza użytkowników 

pozdrawiam 

Na którą się zdecydowales?? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rychu332
      Orientuje się koś czy można gdzieś wypożyczyć mini ładowarkę pokroju bobcat s70 najlepiej z krokodylem na około 2 dni? większość ogłoszeń wynajmu takich maszyn to ogłoszenia budowlane z widłami do palet i łychą.
    • Przez zaxson
      Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale skąd wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obrót wału korbowego🤔 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka  potrzebuje 2 pelne obroty wału sa dwa czujniki  jeden na pompie drugi na wale 

• Przez PatrykReich
      Witam, Chciałbym uzyskać informacje na temat ładowarek teleskopowych, konkretnie porównanie Merlo TF 387 a claas scorpion 7030 a JCB 536-60. Chodzi mi dokładnie o żywotność, funkcjonalność, zwrotność, pracę podzespołów, itp. Pod względem gabarytów najbardziej odpowiada Nam Merlo, gdyż ma szerokość 2,3m i posiada napęd hydrostatyczny, dwubiegowy. Możecie napisać jak ten napęd się sprawuje ? która z tych ładowarek jest najmniej awaryjna ? Proszę o opinie 
    • Przez Michall08
      Witam. Tak jak w temacie nie działa mi czujnik osiowania w manitce. Odnalazłem go już, jednak nie potrafię go wyjąć. Odkręciłem te 3 śruby mocujące go i nic to nie dało, a nie chcę próbować przez siłę. Pytanie, czy ktoś go wyciągał, i czy wie co mogło się w nim uszkodzić, na jakiej zasadzie on działa i ewentualnie jak go naprawić? Dodam, że problem występuje w obydwóch osiach, a wiązka i kontrolki są sprawne. Z góry dzięki za pomoc 

• Przez matijas67
      Witam
      Mam ładowarkę teleskopowa new holland lm 430 od jakiegoś czasu i zaczęły mi piszczec rolki na teleskopie...
      Nie wiem czy mogę posmarować smarem bo nie widzę żeby ktoś wcześniej tak smarowal..
      Stąd pytanie czy mogę smarem przejechać?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj