Polecane posty

kamil5421    25

Rozsiewcz ogólnie rozsiewa równo i dobrze , ale na nim " Ruda tańczy jak szalona " czy się myje czy nie  farba zejdzie i rdza go zjada , mam MX 2009r i te rączki na bokach jeszcze trochę to odlecą :P . ale jeśli chodzi o wysiew to jest ok :P

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

oj , nie wiem jak te nowe ale pewnie to samo :P . a Ceny to niestety teraz Ci nie powiem ile kosztuje taki nowy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25
1 godzinę temu, therider napisał:

Lepiej dopłać do raucha lub amazonki i będziesz śmigać jak szalona:D

o otóż to Amazone najbardziej :P nawet Używka 100 % lepsza od nowej Unii , Po pogłoski chodzą ze nowe Amazone to tez już nie to samo co te starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomas103    2

Mx1200. Przyjechał dwa dni temu z fabryki... Jak myślicie zgłosić to na gwarancje ? 

IMG_20190908_155111202.jpg Edytowano przez Tomas103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez gabione
      Witam.
      problem dotyczy nie zamykającej sie jednej strony rozsiewacza. Siłownik wymieniony, sprężyna nowa i dalej nie zamyka. W czasie pracy muszę wyskakiwać z ciągnika i dopychać "drągiem" siłownik aby zamknęło. Dzwoniłem kiedyś do tej firmy to powiedzieli aby dodać jakieś podkładki, ale to pomogło tylko na chwilę. Czy ktoś z was miał podobny problem i może go rozwiązał? 
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam pytanie odnośnie rozsiewacza A konkretnie obrotów walka 
      Czy to nie robi różnicy jak pojadę na obrotach walka 540 a 540e? 
      Prędkość wtedy będzie taka sama a mniejszym gazem mogę jechać, dodam że mam niektóre wąskie pola 😞
    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj