Skocz do zawartości
News
bartekandruszko

Case 5150 jaki olej do skrzyni biegów

Polecane posty

Witam. Mam pytanie czy ktoś lał olej marki Fuchs AGRIFARM STOU MC PRO SAE 10W-40 do skrzyni biegów, pytam się ponieważ posiadam też traktor marki John deere 6800 i on pracuje na takim oleju i chciałbym aby obie maszyny pracowały na takim samym olej. Pozdrawiam 

Tomi1605    8
Ja mam zalane dwa Case 1255xl i 1490. Stou 10W/40.Kupuję go w hurtowni olei po 13złbrutto za litr.

Bartek933    806

Lać i jeździć, tez mam stou w forterra i c360

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1967
1 godzinę temu, Tomi1605 napisał:

Ja mam zalane dwa Case 1255xl i 1490. Stou 10W/40.Kupuję go w hurtowni olei po 13złbrutto za litr.

jakiej firmy ten olej po tyle kupujesz ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Tomi1605    8
shell beczka 200litrów ale dokładnego opisu nie pamiętam.

Uziu92    1967

ok, spoko

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Mikos22    2
Ja również mam zalany w Case 5130 fuchs agrifarm stou mc 10w40, polecam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez McCormickXTX
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Ciągnika MC XTX 185. Problem się zaczął od chwili gdy zaczął świecić błąd  czujnika wysokiego ciśnienia Common rail. Poświeciła jakiś czas i zgasła. Potem wyskoczyły błędy na ehr. Ze jakiś zawór przelewowy padł. Później zauważyłem ze stan oleju w silniku się podniósł oraz w skrzyni biegów.  Co może być tego przyczyną??Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka
    • Przez bartekandruszko
      Witam. W moim case pompa hydrauliczna znaczyna wyć przy obrotach około 800 później cichnie i znów zaczyna wyć od 1600 do 1700 a później znów cichnie, agregat podnosi biegów nie rozłancza niby wszystko ok, ale jak zacznę podnośić maszynę na tylnym tuzie przy tych obrotach co wyżej napisałem to się wycisza a jak podniesie do końca to znów wyje. Czyżby to były objawy umierajacej pompy? Pozdrawiam 
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
      Zdublował mi się temat. Proszę o usunięcie tematu.
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.