Skocz do zawartości
News
bartekandruszko

Case 5150 jaki olej do skrzyni biegów

Polecane posty

Witam. Mam pytanie czy ktoś lał olej marki Fuchs AGRIFARM STOU MC PRO SAE 10W-40 do skrzyni biegów, pytam się ponieważ posiadam też traktor marki John deere 6800 i on pracuje na takim oleju i chciałbym aby obie maszyny pracowały na takim samym olej. Pozdrawiam 

Tomi1605    13
Ja mam zalane dwa Case 1255xl i 1490. Stou 10W/40.Kupuję go w hurtowni olei po 13złbrutto za litr.

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    2349
1 godzinę temu, Tomi1605 napisał:

Ja mam zalane dwa Case 1255xl i 1490. Stou 10W/40.Kupuję go w hurtowni olei po 13złbrutto za litr.

jakiej firmy ten olej po tyle kupujesz ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Uziu92    2349

ok, spoko

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Mikos22    2
Ja również mam zalany w Case 5130 fuchs agrifarm stou mc 10w40, polecam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jan_
      Co może być przyczyną tego że grzeje się hydraulika i przycina wspomaganie kierownicy w CASE 1056?????

• Przez Renozetorocase
      Witam. Posiadam ciągnik rolniczy Case a mianowicie model jx80 ...  Ciągnik posiadam od 2012 roku  nigdy nie miałem z nim problemów aż do teraz. Ciągnik przy 1500mth stracił na mocy ... Ciągnik w gospodarstwie pracuję głównie z turem. Co już jest dla niego dużym wyzwaniem . Ma straszny problem przy ruszaniu   żeby jechał mini 1500 obrotów musi być  nie daje sobie nawet rady z bronami lekkim 5tkami . Wspomnę że serwisowany jest na bieżąco  .   Chodzi jak by z 80km które niby miał   spadł na jakieś 50 , sam ma problem siebie uciągnąć ... 
      Czytałem o zwiększeniu mocy poprzez zwiększenie dawki paliwa  . Co Wy na ten temat myślicie czy można zwiększyć w jakiś inny sposób? Pozdrawiam

Ps. Dodam że ciągnik nie kopci
    • Przez zwc18
      Witam 
      Mam do was pytanie a mianowicie czy posiada ktoś zużyte wałki skrzyni biegów głównie chodzi mi o ten z atakiem oraz ten gruby o średnicy 68mm 
      Proszę o info gdyż zabieram się za przedni napęd na moście stara 660
    • Przez karo_tos
      Witam serdecznie, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze!!
      Ja jestem świeżynką w temacie..a nie chce na dzień dobry wywalić kasy w błoto. 
      Mam firmę ogrodznicza i planuje zakup rębaka...mogę przeznaczyc ok 15tyś ..wiecej nie  Nie potrzeba mi duzego rębaka za 20-50tyś.
      Poniżej podaje nazy...prosze o pomoc - którym warto sie zainteresować. A moze polacacie coś innego. 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO-HC15 - 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO -HC15H
      Rozdrabniacz STILER SPR-150
      Rębak bębnowy do gałęzi JANSEN GTS-1500E. MOC 15KM 
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam znacie może jakąś firmę , która wykonuja nogi podporowe skrzyni do RCW 3 w przystępnej cenie ? Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.