bodzio89

case

Polecane posty

bodzio89    0

witam mam ciągnik cade mx 100c i od jakiegoś czasu miga mi kontrolka "N" podczas jazdy czy ktoś wie o co chodzi . Z góry dziekuję

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Jeśli wszystko jest ok to nie ma takiej opcji masz coś na krutko zrobione jak N mruga to ciągnik nie ma prawa jechać.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0
2 minuty temu, mariusz(ZDUN) napisał:

Jeśli wszystko jest ok to nie ma takiej opcji masz coś na krutko zrobione jak N mruga to ciągnik nie ma prawa jechać.

no wszystko jest ok ale to mi sie tak nagle włączyło wcześniej tak nie było 

 

A jakie mogą być przyczyny tego mrugania 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

wiele i nie może jechać jeśli mryga N


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0
2 minuty temu, mariusz(ZDUN) napisał:

wiele i nie może jechać jeśli mryga N

można jezdzić tylko z tym ze mryga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Tak jak ci napisałem to jest nieprawidłowe.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Żeby coś naprawić to najpierw trzeba wiedzieć co się zepsóło a ja nie widząc maszyny tego nie stwierdzę 


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreq8111    202

@up koledze z pewnością chodziło o czujnik w fotelu, który wysprzęgla gdy nie wyczuwa obciążenia przez operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak bedzie czujnik to wcale nie pojedzie, rewers nie właczy się.

 

Departament z ciebie to taboret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0

ale u mnie ten czujnik jest połaczony na stale więc nie wykrywa obciążenia

jeśli ktoś może wiedzieć co z tym problemem zrobić proszę o podpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

czyli zjebałeś traktor na własne życzenie. Kolega Mariusz chętnie pomoże tylko nie stękaj po Internetach, że za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0

 

9 minut temu, Departament napisał:

czyli zjebałeś traktor na własne życzenie. Kolega Mariusz chętnie pomoże tylko nie stękaj po Internetach, że za drogo

że niby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0
16 godzin temu, Departament napisał:

tak... to wina siedzenia... wykręć i wstaw taboret

sam jesteś jak ten taboret

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

synku, jedynym taboretem w tym temacie ( do tego mało rozgarniętym) jesteś właśnie ty. Jeśli kolega Mariusz pisze, że przez Internet tego nie naprawi to tak jest i nic tego nie zmieni. darmowe porady i wróżenie z fusów są w dziale c360

Edytowano przez Departament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0
18 godzin temu, mariusz(ZDUN) napisał:

Żeby coś naprawić to najpierw trzeba wiedzieć co się zepsóło a ja nie widząc maszyny tego nie stwierdzę 

Mariusz  skat jesteś i czy byś się podiął tej naprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Nie widzę najmniejszego problemu Borki Kosy okolica siedlec zajrzyj do galerii lub na www. agro-mechanika.com.pl 


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio89    0
1 godzinę temu, mariusz(ZDUN) napisał:

Nie widzę najmniejszego problemu Borki Kosy okolica siedlec zajrzyj do galerii lub na www. agro-mechanika.com.pl 

ok dzięki

A jeszcze jedno przyjeżdżacie  na miejsce czy trzeba do waszej firmy dostarczyć maszynę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

W zimę warsztat


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj