extrabyk

Koła balonowe do MF i nie tylko

Polecane posty

extrabyk    5592

Mam do sprzedania bardzo ciekawe koła 14/65-16 (355/65-16) na przód do ciągników bez przedniego napędu. U mnie były na MF 290. Prawdopodobnie pasują też do Fordów i Zetorów. Wymiary otworów i opis w ogłoszeniu. Cena może nie niska ale opony praktycznie nowe a felgi nie kombinowane tylko oryginały mocne i szerokie. Idealny zestaw szczególnie na łąki i do ciągnika z ładowaczem.

https://www.olx.pl/oferta/kola-z-oponami-14-65-16-CID757-IDraNFT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Dobrze,że myślisz kolego bo myślenie pomaga w życiu ale tu jedna opona kosztowała 620 albo 660 już nie pamiętam tak z głowy...a do tego dętki i oryginalne bardzo szerokie felgi. Jak komuś potrzebne to nie będzie się dziwić cenie tylko coś tam utarguje i kupi a reszta niech nie pisze głupich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Napisano (edytowany)

To albo zmień tytuł ogłoszenia na "koło" albo zmień cenę na 2000 . Realna cena jak kolega wyżej napisał - 1000zł za 2 . Za 2 tys to kupi nową oś Do rozrzutnika z kołami 400

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Dla mnie to możesz kupić nawet cały rozrzutnik za 2 tyś. a jak znajdziesz gdzieś ogłoszenie z takimi kołami do MFa jak moje za mniej niż tysiąc za szt. to wstaw link bo tak jak napisałem jedna opona to jest ponad 600 zł. Śmieszne są takie komentarze bo jeśli Ci nie potrzebne albo uważasz,że cena kosmiczna to nie komentuj...bo ten komentarz nic nie wnosi a już na pewno nie wpłynie na zmianę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurasik
      Witam kolegów,chciałbym założyć do 385 na przód koła od stara 660
      Problem w tym że piasta od 80 ma 6 szpilek a felga od stara 8 otworów 
      Pytanie moje to jak to zrobić żeby to jakoś weszło,czytałem o flanszach ale za bardzo nie wiem jak one wyglądają 
      Jak by jakiś kolega miał poratować zdjęciem takiej o to flanszy albo wytłumaczenie jak ją wykonać 
      To z góry dziękuję  
    • Przez Belaruss820
      Jaki rozmiar kół mogę założyć na felgi w zetorze 9540. Dodam że jest to stary typ felg z przodu te czarne. Teraz mam z przodu 12,4/11r24 a z tylu 16,9 r38. Czy mogę na te felgi założyć sersze opony?jeżeli tak to.jakie najszersze?z tylu 18,4r38 a na przód wtedy jakie?aby się zgrywało wszystko?
    • Przez kruczek14
      Witam 
      Mam problem z moim zetorkiem,  zaczal mi się sączyc olej spod uszczelniacza koła pasowego które napędza wentylator chłodnicy, jak wymienić ten uszczelniacz? Wystarczy zdjąć koło pasowe i go się wyjmie? Czy jakoś inaczej wygląda wymiana?  I jeszcze inne pytanko jak wyskalowany jest zegar od temperatury? 
      Z góry dziękuję za pomoc 

    • Przez Konrad2510
      Proszę piszmy w tym Nowym temacie tylko i wyłączne o cenach zbóż!!. Podawajmy cenę netto/brutto, miejsce sprzedaży i lokalizację. założyłem ten temat bo mam dosyć ciągłych spekulacji czy się opłaca i w ogóle, a żeby zobaczyć cenę to trzeba się cofać kilka stron, dziękuję
    • Przez Pajej
      Miał ktos styczność z takim? jak sie sprawuje, jak z dokładnością oprysku i czy polecacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj