RoRo

Sadzarka s211 Tabela wysadzen

Polecane posty

RoRo    5

No niestety tez taka tylko znalazlem. Tylko ze ja mam 3 zebatki z przodu i 3 z tylu. Czyli mi nic nie daje ta, to jest chyba z nowszej wersji ja mam rok 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

Witam, posiada ktoś instrukcje obsługi do sadzarki s 211 ? Tabela wysadzeń też by się przydała oryginalna jak by ktoś miał ;)  Tabliczka niby jest ale czas zrobił swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroKadzice
      Witam wszystkich. Zrobiłem taki oto siewnik lub sadzarke do cebuli dymki i mam pytanie do forumowiczów czy zda to egzamin? Wydaje mi się że jeśli przerobiony siewnik konny daje rade to ten też chyba powinien. Sekcja wysiewająca jest od poznaniaka i rolką do grubych nasion. Praktykowal już ktoś coś takiego? Pozdrawiam 


    • Przez podol21
      Witam. Sprzedam sadzarke s211. Sadzarka w oryginale . Pasy w dobrym stanie. Redlice talerzowe. Cena 2200 do negocjacji. 513702448. Mazowieckie. Powiat płocki. 



    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Jakiś czas temu stworzyłem tabelę do Poznaniaka 5 S043/2 w pdf. Udostępniam ją ponieważ wiele osób jej poszukuje.Pozdrawiam 
      Link: https://rapidu.net/0130329900/Tabela-do-Poznaniak-5-S043.pdf
      Przypadkowo 2 raz wstawiłem.Z góry przepraszam.
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
    • Gość symeon94
      Przez Gość symeon94
      Chciałbym podzielić się krótkim filmem przedstawiającym pokrótce prace wyścielarki agrowłókniny oraz przewodów kroplujących przy zakładaniu planacji truskawki. 
      Plantacja 0,5ha założona w lipcu. Odmiana deserowo-przemysłowa DIPRED.
      Jeśli macie jakieś pytania postaram się na nie odpowiedzieć.
      Ps: Nie jestem producentem maszyn ,tylko rolnikiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj