wysos

fendt 718 kontrolka

Polecane posty

wysos    4

kupiłem fendta 718 z 2011 roku i jak jeździłem nim u sprzedawcy to wszystko było ok, a jak przywieźli mi go lawetą na podwórko to zaświeciła się kontrolka która w instrukcji obsługi opisana jest następująco: "12. Pompa układu kierowniczego przestała działać (jedna)" jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy i co robić? dodam że nie zauważyłem aby wspomaganie przestało działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166
może jakiś czujnik przymarzł mi w zimę też czasem jakieś błędy wyskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

A ja ma chyba 312 lsa i u mnie nie ma gdzie pokazywać jakiś błędów ,chyba że brak /ukradli/ monitor do wyświetlania błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty1984    0

w moim 818 vario  też wyskoczył ten sam komunikat, ale po zgaszeniu ciągnika i ponownym odpaleniu znikło. Co to może być??? Czy ktoś pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

te nowsze fendty są jednak bardzo awaryjne  ale opinię marki to jednak wyrobiły te stare serie 300 ,600 i potem 500 , 800 ale z lat 80 i 90 To już chyba użytkownicy MTZ lub Biełarusi  mają mniej problemów

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6441    0

I co było przyczyną tego błędu

Dnia 19.01.2018 o 08:05, wysos napisał:

kupiłem fendta 718 z 2011 roku i jak jeździłem nim u sprzedawcy to wszystko było ok, a jak przywieźli mi go lawetą na podwórko to zaświeciła się kontrolka która w instrukcji obsługi opisana jest następująco: "12. Pompa układu kierowniczego przestała działać (jedna)" jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy i co robić? dodam że nie zauważyłem aby wspomaganie przestało działać

I co było przyczyną tego błędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysos    4

zabrudzone styki na czujniku, bo przy przeglądzie kompleksowym jaki robiłem w serwisie, przeczyscili wszystkie styki i problem znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj