Gość

Ceny Ladowaczy Agrimet hydrometal metalfach

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam. Potrzebuje pilnie ceny ladowaczy czołowych bez osprzetow . Takich firm jak agrimet hydramet hydrometal itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Przepraszam ale nie szybciej i pewniej obdzwonić dilerów i popytać?

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, Bartek933 napisał:

Przepraszam ale nie szybciej i pewniej obdzwonić dilerów i popytać?

Przepraszam ale dla mnie nie.

 

 

2 minuty temu, Konrad2510 napisał:

dobry temat hydromet wycenili mi na 16netto

Mi agrimet w malowaniu jd amortyzacja euro ramka i ten drut od poziomowania na 16netto. Dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Napisałeś że pilnie,  więc sądziłem że chcesz kupić jak najszybciej a po za tym ilu dilerów tyle cen. Nie mniej powodzenia


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Może koledze "bateria" w tel siadła albo jest tak zarobiony,że nie ma czasu poświęcić 30-60 minut na to by obdzwonić wszystkich dilerów w około i dopytać się o ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, extrabyk napisał:

Może koledze "bateria" w tel siadła albo jest tak zarobiony,że nie ma czasu poświęcić 30-60 minut na to by obdzwonić wszystkich dilerów w około i dopytać się o ceny.

Gorzej... :( ja nie mam telefonu jesli juz tak bardzojak chcecie wiedzieć. Dlatego pisze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mizerek
      Witam. Mam do was takie pytanie. Ktory wedlug was ladowacz bedzie lepszy. Jaka jest roznica cenowa i jaka w wykonaniu.
      Pierwszy ladowacz to at-5 plus z hydrometalu, a drugi to tur 3b z hydrametu. Ladowacz mialby byc zamontowany na 50 konnym ciagniku. Wada tego ciagnika jest niestety slaby przod wiec waga ladowacza i osprzetu ma duze znaczenie. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez algis
      Witam,
       
      Mam zamiar zakupu nowej prasy rolującej, Do wyboru mam Sipma PS 1211(łańcuchowa) i Metalfach(walcowa). Na temat metalfach jest duzo opinii, natomiast Sipma PS 1211, to nowszy model Clasika, lecz posiada zatrzaski- to jest duzy plus. Jakoś bardziej jestem zainteresowany Sipmą, chciałbym informacji właśnie na temat tego modelu. Bele będą robione tylko na własny uzytek na 15 ha, znaczna większość to sianokiszonka, troche słomy.
       
      Jeszcze droższa jest Sipma PS 1221, czyli farma II z komorą łańcuchowo-walcową- ten model jest dla mnie trochę zadrogi
       
      Proszę o porady
    • Przez johndeere6510
      Proszę o pomoc użytkowników prasy Metalfach z rotorem i nożami, gdyż podoba mi się ta prasa, ale nie wiem jak ona się sprawuje, czy warto ją kupić i czy to prawda,że słucha słoma lubi stawać w komorze. Poprostu proszę o opinie na temat tej prasy. Z góry bardzo dziekuje.
    • Przez Stas25
      Mam pytanie odnośnie urywania się śrub jak czesto się wam zdaża i pekania konstrukcji wsporczej.
    • Przez tata1
      Witam
      Stoję przed zakupem ładowacza, oglądam tu i ówdzie.
      Co jest grane, ładowacz Agrimet CX16, a Hydramet Xtreme1 - są identyczne?
      Czyżby Agrimet robił dla Hydrametu te Xtreme?
      Bo chyba nie odwrotnie, przecież Agrimet tańszy. Porównywałem na żywo i nie ma róznicy.
      Chyba nie skopowali jedni od drugich, bo były by minimalne różnice. A poza tym były by problemy prawne zaraz.
       
      Co o tym sądzicie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj