Polecane posty

oreo97    0

Witam mam problem z john deere mianowicie posiadam go 4 lata i od tamtego momentu niemogę uporać się z wspomoganiem którę non stop przepuszcza mianowicie jadę ulicą i sam skręci w prawo lub w lewo najczęściej jak się rozgrzeje i w polu tak samo ale po ruszeniu  kierownicą jest wszystko okej pzez jakieś 10 min i znowu się to robi dodam  że pompa ta z przodu po regeneracji ,olej w szkrzyni nowy,filtry powymieniane i nadal bez zmian na zimnym też szarpie podnośnik ale potem jest okej i cały czas działa więc z podnośnikiem niema problemu tylko ten skręt jeśli ktoś by wiedział co to by mogło być był bym  bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabalex    19

może orbitrol jest uszkodzony i przepuszcza co do siłownika jak nie widać na nim  jakiś wycieków to raczej jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreo97    0

no właśnie jest suchy ale apropo tego orbitrola zamówie  i zobaczę bo inaczej niesprawdze tego bo niewiem jak ale jak w kierownicy niema oporu tylko się kręci do nieskończoności to może być to . Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabalex    19

Jest już po prostu wypracowany i przepuszcza olej Na nowym orbitrolu pamiętaj o dobrym odpowietrzeniu bo tez może spłatać figla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreo97    0

A możę pompa  niejest dobrze odpowietrzona i też plata figle  bo dopiero dziś ją założyłem  ale jutro rozgrzeje olej i odpowietrze jeszcze raz pompe możę  coś da

bo podnośnik też szarpał jak odrazu go odpaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bober3060    2
Silownik masz między kołami? jeśli tak to poszedł oring ktury jest w środku i olej się przelewa z komory do komory. Miałem tak w mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreo97    0
tak tak jest pomiedzy kołami z góry dzięki jutro podłączę inny siłownik i sprawdzę

poszedłem przed chwilą i odkręciłem przewód od siłownika gdy zatkałem palcem rurkę to olej  niema siły wypchać  palca czyli wgl niema ciśnienia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak sam kręci to orbitrol, i tak dobrze że go ręką zatrzymasz, bo mnie kiedyś w mf chcial  z ciągnika wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreo97    0

a jak na zgaszonym silniku kręciłeś to miałeś opór czy też mogłeś kręcić ile chciałeś i niebyło oporu bo tu czy na zimnym czy na ciepłym  niema ruznicy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

To zależy od orbitrolu, na jednym nie pokręcisz a drugi z lekkim oporem. Teraz w ciągniku NH  praktycznie  taki opór że nie pokręcę, bardzo ciężko, a  w CASIE  i kombajnie kręcę bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreo97    0

ale mi chodzi o to że jak chodzi i skręcisz na maxa w lewo i siłownik wyjdzie do końca to czy dalej możesz kręcić kierownicą czy już ci orbitrol niepozwoli i zablokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj