Skocz do zawartości
hvr

opinie Kverneland vd 93

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hvr    0
Napisano (edytowany)

Jak w temacie, proszę o opinie użytkowników. Pług - Kverneland vd 93. 

hjyfg.png

Edytowano przez hvr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tom8x
      Witam jak sie nazywa cześc oznaczona na zdjęciu ?
    • Przez Slasher
      Witam, planuję zakup prasy, miała to być używana prasa, lecz dostałem dobrą ofertę na prasę Kuhn FB 2130 i teraz pytanie do posiadaczy takiej prasy, czy kogoś kto coś o niej wie. Potrzebuje opinii na jej temat, jak to się sprawuje w słomie i ogólny całokształt. Mam jeszcze jedno pytanie czym różni się Kuhn FB 2130 od FB 2135? Z góry dziękuję. 
    • Przez Rafaell31
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się informacji na temat rasy Charolaise, opinie, spostrzeżenia itp. 
      Czy ktoś się orientuje gdzie w woj. Podlaskim mógłbym kupić czysto rasowe sztuki. 
      Z góry byłbym wdzięczny za odpowiedzi. 
    • Przez mf362
      Jak w tytule,chciałem sie dowiedzieć czy duzo z was wybiera tę odmiane jara.
      I jak radzicie sobie z chwastami, jaki oprysk polecacie i w jakiej fazie rozwoju ?
      Na ten rok mam do zasiania 60 arow i ile doradzacie wysiac kg?
      I po ile chodzi u was pszenica za 100kg.
    • Przez tomek_firmaTr
      Witam, chciał bym zasięgnąć informacji od posiadaczy maszyn z Krzywonoś. Jak oceniacie serwis: Czas przyjazdu od zgłoszenia, Fachowość mechaników, Dostęp do części od ręki itp.
      Bardzo zależy mi na prawdziwych opiniach, planuję zakup od nich traktorów, a dochodzą mnie słuchy że serwis to nie jest ich mocna strona.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.