JacekZ81

Sprzedam przyczepę SANOK D-44B

Polecane posty

bratrolnika    28757

są wszędzie, po prostu sztywną przyczepę na wąskiej osi nierealne jest sprzedać, choćby i była idealna

jedyne co to przy remoncie mogłeś pakę poszerzyć żeby wrzucić na nią 10 belek słomy dużych, choć i tak to za wiele nie da

za 5tys.zł można kupić d-46, która tez jest sztywna, ale przynajmniej na szerokich osiach i ma szeroką pakę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekZ81    0

D46 można kupić nawet za 3500 . Tylko ile trzeba włożyć kasy żeby to jakoś wyglądało i jeździło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Nie zrozum mnie źle, rozumiem że włożyłeś kupę kasy w przyczepę i chciałbyś to wycofać, ale to tak nie działa, tych wąskich popierdolek nikt już nie kupuje. Mam taka samą, a może nawet lepszą bo przy remoncie poszerzylismy ją do wożenia 10 dużych belek słomy, i co z tego, zostaje u nas, bo więcej niż 3500zl nikt za nią nie da. Cenę zweryfikuje rynek, jak jeszcze z rok postoi w stodole, zapłacisz oc i przegląd, to może zaczniesz cenić realnie. Niemniej życzę żeby sprzedała się szybko za tyle ile chcesz, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dlatego Ja swoja jak juz mam robic nowa podloge to dam 2x4m jak w d-732 , burty za free (no nie do konca ale powiedzmy ze w cenie zlomu) z d-50 i zobaczymy jak wyjdzie , nadzieji wielkich na sprzedaz nie mam ale raczej ogloszę ,jesli nie sprzedam to zasypie zbozem i niech stoi .

@bratrolnika ,natknalem sie w ogloszeniach lokalnycg na silownik 3 stopniowy za 350zl , nie trzeba Ci ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Sztywna to teraz jedynie pod baloty, ale musi na nią wejść więcej niż 5szt. musi mieć szerokie osie, i szerokie koła,ta przyczepa nie spełnia żadnego z tych wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Sztywna przyczepa po prostu nie ma wartości użytkowej w dzisiejszych czasach. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zwozenie słomy / siana albo transport nawozu w bigach. Ale każda z tych rzeczy zrobi też wywrotka plus te których sztywna nie zrobi ;) 

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

W swoim gospodarstwie wywrotki potrzebuję tylko do sieczki z kukurydzy , wywrocenia 2-3 razy zboza i zadan specjalnycb typu przywiezienie żużlu. 

Z uwagi na to ze 90% skupow zboz w promieniu 30 kilometrow posiada wlasny rozladunek kupilem sztywną d-50 i przy okazji d-44 (fakt przyszłości te male nie mają) .

Wiadomo ze lepiej miec wywrotkę ale nie zgodzę sie ze w dzisiejszych czasach sztywne nie mają racji bytu - wrecz przeciwnie kiedys bylo mniej wywrotnic do rozladunku niz obecnie.

Trzeba tez pamiętac ze są jeszcze malutkie gospodarstwa ktore i z d-44 mialyby pozytek , aczkolwiek kazdy umie liczyc i jesli wywrotka czy tez sztywna ale wieksza przyczepa bedzie nie wiele drozsza to prawdopodobnie "drewnianka" bedzie nie opłacalnym zakupem .

 

Mi osobiscie jesliby udalo sie sprzedac "drewniankę" i poszloby to sprawnie to na oku mam nastepną tylko na niskich kolach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Ja pewnie jak bd kupował 3 przyczepę to też bd sztywna, ale tylko po to by zrobić z niej wywrotkę. No i musi to już być przyczepa z 6t przynajmniej na nowszych felgach.

co do wywrotnic to u nas są 4-5 skupów i na żadnym takiego urządzenia nie ma. mogą coś tam ładowarką wywalić, ale potrafią poniszczyć rant przyczepy, a w żniwa to już całkiem nie ma miejsca na zabawę. Więc u nas bez wywrotki ani rusz.  Pewnie, że do slomy sztywna starczy tylko wywrotka też słome zawiezie a jeszcze obornika przywiezie. Nie ma co porównywać nawet.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Daj spokój wolalbym szuflą zwalac niz dac sobie zniszczyc przyczepę jakąś ladowarką :D

U nas wywrotnicy nie ma ten co najgorzej placi a wożą do niego okoliczni najczesciej wozami . Z resztą jesli nawet to co to jest za problem zwalic szuflą na bok zboze z przyczepy ? Otwierasz burtę i juz polowa "spływa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

No jest problem szuflą je*bać to ja dziękuję. w zniwa dość zmęczony jestem i bez tego. W sumie to mało kiedy na skup jade, bo tato odwozi a ja młócę (rano wiadomo serwis tankowanie)  wolę poświęcić tydzien czasu i parę złowówek i mieć przyczepę jak się należy z wywrotem.

U nas są nowe skupy i nikt nie bierzę pod uwagę tego, że przyczepa może być sztywna.  czy na kosz czy na hale musi być wywrotka.

Rok miałem sztywną zanim przerobiłem to nie było za ciekawie. Do obornika szukaj przyczepy, do zboża ujdzie,ale też nie za wygodnie.

Gdyby nie projek Bizon na pewno jakaś by stała na warsztacie w tym czasie, a tak to jest inne zajęcie.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

raz na rok mozna i ze sztywnej zwalić :D a co do ceny tej z linka to drogo. To stary model, za 2 tys mozna znalesc.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Pewnie ze mozna - poza tym jak się ma i sztywne i wywrotki to zawsze sobie mozna ustawić pracę tak by wiecej obracac wywrotką a np raz na dzien nasypac sztywne i zawsze to robota posunieta do przodu ;)

Slabe te skupy u was Czesiu , nie dbają o klienta ;) Chlopy idą z postepem wywrotki kupują a skupy zacofane bez wywrotnic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

u mnie też skupy wywrotnic nie mają. przynajmniej te, które ja znam. z reguły to tam TIRy przyjeżdzają a tylko takie male rolniki jak ja przyczekami


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

na skupy Pawle to teraz takimi wagonami wożą, że szok. Takich małych jak my to tam za dużo nie ma.

stare skupy były z wywrotnicami, teraz nowe z postępem zrobione już bez wywrotnic- pewnie przewidują, że ci którzy takimi przyczepami lichymi wożą szybko znikną z rynku... Unia.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Raczej ze pokupią wywrotki :D

U mnie tez jest blisko jeden nowy skup i wywrotnicę ma . W Mosso gdzie skupują rzepak i gorczycę maja chyba 4 stanowiska z wywrotnicami , i tez ludzie wożą wagonami nie glupimi , byle czym jak i patelniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

No u nas inaczej. Mają magazyny że wjeżdżasz 2 przyczepami do środka kiprujesz wyjeżdżasz podgarniaja i następny.

Postawili tez wielkie biny to na nie wiadomo jest kosz, ale też na gołym placu tylko wjeżdżasz na kratę kiprujesz i następny.

Nawet jak tak popatrzeć czym tam przyjeżdżają to nikt nie pomysli, że wywrotnica potrzebna.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj