Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz

Arek    113
Dnia 25.11.2017 o 12:21, zacx18 napisał:

Witam. Z racji niedogrzewania się silnika w ciągniku agroplus 100  model silnika bf6m1012e postanowiłem wymienić termostat . Tak wiec czy jest to skomplikowana czynność  ? (Czy oddać to komuś żeby to zrobił )  czy warto spróbować samemu  . Termostat  znajduje się w tej obudowie na zdjęciu  ? Czy się mylę ?   I czy termostat z linku pasowałby ?http://agrochlopecki.pl/product_info.php?cPath=1_111_138_1574&products_id=12490&osCsid=7fb380530b20c23e786974778958513b

Bez tytułu2.png

Tutaj to jakiś bezmarkowy termostat zapewne chińczyk. W intercarsie za 70zł kupiłem behr taki sam jak dała fabryka.

zacx18    1

Ten behra jest pod bf6m1013 więc chyba nie będzie pasował . Pod mój model silnika oryginalny ponad 300zł a  zamiennik nie wiem czy jakiś sensowny się znajdzie .

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113

Prawdopodobnie to będzie 0422 4847

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3316153122341-TX_18_83_D-termostat-cieczy-chlodzacej,scr_dItems.html

lub ewentualnie https://sklep.intercars.com.pl/produkty/1586858-termostat-srodka-chlodzacego-behr-tx-18-87d

Dowiedz się w serwisie jaki powinieneś mieć numer katalogowy termostatu i jak widać gdzie indziej można mega tanio dostać porządne części.

zacx18    1

To jest chyba  numer 04198786   są zamienniki ale  nie wiem który wybrać  , a i jeszcze dochodzi kwestia uszczelki obudowy termostatu i łącznika z oringami  pewnie oryginalne będą  sporo kosztować sądząc po cenie termostatu.

uszczelka 24zł a oringi po 4zł dobierzesz bez problemu

ps. to z intercarsu te linki pokażcie mi w którym linku jest pokazanie zastosowania w deutz z tego co widziałem to do samochodów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez misiekbz2
      Witam. Interesuje mnie ten ciągnik ewentualnie 5070D. Czy ktoś miał z nim doczynienia? Jakieś opinie? 
    • Przez PiotrM1234
      Witam wszystkich.
      Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Witam, w same silver 100.6 od pewnego czasu przestal dzialac licznik obrotów, co może byc przyczyną? Druga sprawa to nie liczy mth, tylko, ze to jest juz od dluzszego czasu i nie przeszkadzalo mi bardzo, ale jak juz pytam o obroty to zapytam i o to jakby ktos wiedzial gdzie szukac przyczyny to bylbym wdzieczny.
    • Przez Radek519
      Cześć.
      Potrzebuje opinii na temat ciągnika DE  AGROPLUS 75. 
      Zależy mi na; spalaniu i awaryjności 
      dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem i jest z 2001r 

• Przez DawidWsik
      Witam mam pytanie czy może ktoś wie co oznacza kod 91 w df agrotornie 106 mk3. Ciągnik został umyty, wymieniono mu filtry i oleje.
      Co może być tego błędu przyczyną ? Ciągnik nie ruszy i po chwili staje rewers automatycznie przełącza na neutral(N)